Lubrikantai, kurie gali pagerinti Jūsų seksualinį gyvenimą

Pastebima, kad kurie žmonės vadovaujasi klaidinga nuomone manydami, kad lubrikantai yra reikalingi tik vyresnio amžiaus moterims. Ir toks požiūris neabejotinai tampa problema, kenkiančia lytiniam gyvenimui. Lubrikantai gali turėti labai didelį teigiamą poveikį mūsų lytiniam gyvenimui – nepaisant to, koks bebūtų mūsų amžius.

LubrikantaiBe abejo, kiekviena moteris galėtų įvardinti ne vieną priežastį, kodėl jos vienu ar kitu metu nenori užsiimti seksu. Tarp tokių priežasčių neabejotinai atsidurtų jaučiamas nuovargis, prasta bendra savijauta, pernelyg menkas susijaudinimas ar netgi lytinio akto metu jaučiami nemalonūs pojūčiai, tokie kaip skausmas. Be to, pastaroji priežastis yra pakankamai dažna, todėl jei ir jūs sekso metu negalite atsipalaiduoti bei mėgautis kūniškais malonumais vien dėl lubrikantų nenaudojimo, kodėl gi ir toliau turėtumėte viso to vengti? Lubrikantai gali jūsų lytinį gyvenimą paversti kur kas produktyvesniu ir kokybiškesniu.

Kaip bebūtų, jei niekuomet nebuvote naudoję lubrikanto, turbūt nė nenutuokiate, kur ir kokį reikėtų pasirinkti. Tačiau tai nėra didelė problema, kadangi dabartinis lubrikantų asortimentas yra labai didelis. Tuo tarpu, jei jūsų nežavi mintis keliauti į fizines parduotuves, kuriose būtų daugybė žmonių, visuomet galite pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis, kuriose yra siūlomas platus skirtingų lubrikantų asortimentas. Be to, tai leistų jums lengviau pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Ties kiekviena internetinės parduotuvėse siūloma preke yra pateiktas išsamus aprašymas, todėl jums nebus sudėtinga rasti norimus atsakymus. Juolab, kad visuomet galite papildomos informacijos ieškoti internete. Kadangi šiomis dienomis sekso prekės yra labai populiarios vartotojų tarpe, internete yra daugybė naudingos informacijos, kuri kur kas labiau palengvina visą vartotojams reikalingų prekių pasirinkimą.

Taigi, tuomet, kai išsirinksite jums tinkančias prekes, t.y. rasite lubrikantus, kurie geriausiai atitinka jūsų situaciją, pateikite užsakymą internetu. Tai tetruks vos keletą minučių, o prekės jūsų nurodytu adresu atkeliaus vos per keletą dienų. Tuo tarpu, jei jų nenorite gauti tiesiai į savo namus, visuomet galite pasirinkti pristatymą į paštomatus. Tuomet visiškai išsaugosite savo privatumą (kaip bebūtų, internetinės parduotuvės prekes išsiunčia nežymint, kad jos priklauso sekso prekių kategorijai).

Viena dažniausių kontraceptinių priemonių

Prezervatyvai

Kai kalbama apie lytinius santykius – apsauga yra viskas. Kadangi visais laikais lytiniu keliu plintančios ligos buvo ir tebėra labai opi problema, kiekvieno lytinio akto dalyviai turi pasirūpinti, kad jie būtų tinkamai apsisaugoję. Kita vertus, nereikėtų pamiršti ir nepageidaujamo nėštumo, kurio nemaža dalis žmonių taip pat stengiasi išvengti. Žinoma, kiekvienas žmogus yra labai skirtingas, todėl tai, kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam.

Būtent dėl šios priežasties rinkoje yra daug skirtingų apsisaugojimo priemonių, iš kurių nesunkiai galime pasirinkti tas, kurios geriausiai atitinka mūsų keliamus reikalavimus. Pavyzdžiui, nereikėtų manyti, kad visos moterys gali be jokių šalutinių poveikių reguliariai vartoti kontraceptines tabletes. Šiuo atveju kai kurioms moterims tai gali sukelti įvairius hormoninius pakitimus ir įtakoti nemažai sveikatos problemų. Tą patį galima pasakyti ir apie kontraceptines spirales. Juolab, kad pastarosios priemonės gali sumažinti tik nepageidaujamo nėštumo riziką, tačiau negali suteikti jokios apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Todėl visiškai nestebina, kad prezervatyvai yra pasirenkami kur kas dažniau nei bet kurios kitos kontraceptinės priemonės. Jų efektyvumas gali būti netgi didesnis nei devyniasdešimt aštuoni procentai. Ir nors visuomet gali atsirasti skeptikų, teigiančių, kad egzistuoja keli procentai, kuomet šios priemonės neapsaugo, tai reikėtų vertinti labai atsargiai. Tai reiškia, kad didžioji dalis atvejų, kuomet prezervatyvai nepagelbėja, yra būtent tuomet, kai vartotojai juos naudoja netinkamai, t.y. nesilaikant nustatytų instrukcijų.

Tuo tarpu, jei kiekvieno lytinio akto metu prezervatyvai būtų naudojami labai atsakingai ir atsižvelgiant į visus saugumo reikalavimus – šių apsisaugojimo priemonių efektyvumo procentas galėtų būti kur kas didesnis. Būtina suprasti, kad kiekvienas prezervatyvas, kuris atkeliauja iš sertifikuotų ir licencijuotų prezervatyvų gamintojų, prieš patekdamas į rinką, yra labai atidžiai tikrinamas ir testuojamas, bandant rasti silpnąsias vietas. Ir tik tuomet, kai jis išlaiko visus testus – tampa tinkamas šiandieninei rinkai. Todėl galite būti tikri, kad prezervatyvai, kurie yra pažymėti visais reikiamais sertifikatais, atkeliauja iš žinomų gamintojų ir jų galiojimo data nėra pasibaigusi – suteikia labai didelį apsaugos lygį.

Kiekviena mergina turi tai turėti – mėnesinių kalendorius telefone

moteris-lupos

Laimingos tos merginos, kurių menstruacijų ciklas yra reguliarus. Tuomet vaisingų dienų skaičiavimas tampa tiesiog paprasta matematika ir suskaičiuoti kuomet yra vaisingos dienos, kuomet ovuliucija, o kuomet prasidės mėnesinės yra itin paprasta. Tai naudinga tiek toms, kurios nori planuoja susilaukti vaiko ir nori pastoti, tačiau dar labiau naudinga tuomet  kai sieki išvengti nėštumo.

Tačiau net esant reguliarioms mėnesinėms, reikalingas dar vienas „ingredientas“ – gera atmintis, kad atsimintum savo ciklą. Arba šiais laikais atminčiai labai gerai pagelbėja mobiliosios aplikacijos skirtos vaisingų dienų skaičiavimui. Mėnesinių kalendorius telefone yra viena tų programėlių, kurios tiesiog privalomos tavo išmaniajame. Juk jis visuomet šalia, taigi neturėsi pasiteisinimo, kad nepasižymėjai savo mėnesinių pirmos dienos.

Šiuo metu rinkoje yra įvairių itin galingų aplikacijų, kurios netik fiksuoja tavo vaisingas dienas ir mėnesines, tačiau jose gali ir rašyti savo nuotaikų dienoraštį, skaityti straipsnius, uždoti klausimus gydytojams ir pan. Yra net tokių, kurios leidžia „auginti gyvūnėlį“. Daugelis užsienio programų turi savo forumus, pokalbių kalbarius, kuriuose su bendraminčiais galima įvairiomis aktualiomis temomis. Itin populiarūs forumai bandančių susilaukti kūdikio. Tačiau jei tau reikia esmių esmės, galimybės sekti savo mėnesines ir vaisingas dienas, tuomet tau užteks paprastos, bet ne prastos, nemokamos programos. Daugelis programų turi ir lietuvišką vertimą, esama progrmaų sukurtų lietuvių lietuviams. Tačiau net ir naudojantis programa, kuri valdoma anglų kalba, neteks kankintis – sistemos labai intuityvios.

Populiariasių nemokamų programų šešetukas skirtas Android OS naudojantiems išmaniesiems telefonams:

Period Calendar

My Days – Period & Ovulation

Moterų kalendorius

Period Tracker

Clue – Period Tracker

Menstruacijos ir Vaisingumas

Jei iki šiol neturėjai menstruacijų kalendoriaus savo telefone – pats laikas pasirinkti programėlę ir ją išbandyti. Kiekvienai mergina svarbu sekti mėnesines, informacijos apie reguliarumą visuomet teiraujasi ir ginekologas.