Kaip atsikratyti senu automobiliu ir gauti pinigų

Seno automobilio pardavimasKai norite parduoti seną ir nenaudojamą automobilį

Galbūt jūs turite automobilį, kuris tapo toks senas, kad vos jį užvedus jaučiate, kad jis tuoj subyrės į šipulius? O gal jis net neužsiveda ir bereikalingai kieme užima stovėjimo vietą? Atminkite, kad yra labai svarbu laiku parduoti automobilį, kol jis netapo per daug senas ir neprarado visos savo vertės. Juk nei vienas nenorite, kad automobilių pardavimas taptų tikru galvos skausmu. Tačiau prieš parduodami savo transporto priemonę pirmam pasitaikiusiam pirkėjui už nereikšmingą sumą, turėtumėte luktelėti ir išklausyti daugiau susidomėjusių žmonių pasiūlymų, kurie galėtų sumokėti didesnę kainą. Galite gauti nemenką sumą, jei savo automobilį parduosite tinkamam žmogui.

Kaip išsirinkti pirkėją

Automobilių pardavimas pirmiems pasitaikiusiems žmonėms dažniausiai nepadės gauti norimos sumos. Pirkėjai kaip įmanydami stengsis derėtis ir ginčysis, stengdamiesi priversti jus numušti kainą iki jiems palankios sumos. Tokiu atveju jūs galite prarasti nemažai pinigų. Nusprendę parduoti bendrovei, kurios teikiamos paslaugos yra profesionalus automobilių supirkimas, galite sulaukti kur kas didesnės kainos pasiūlymo, kai specialistai įvertins automobilio būklę ir atsižvelgs į rinkos kainą.

Kodėl  kas nors gali norėti įsigyti mano nenaudojamą automobilį

Kiekvienam automobilio savininkui jo ilgai turėta ir naudota transporto priemonė gali pasirodyti per daug susidėvėjusi, morališkai pasenusi ir praktiškai bevertė. Tačiau senų ir nebenaudojamų transporto priemonių perdirbimu besiverčianti bendrovė gali įžvelgti kur kas didesnę jūsų automobilio vertę. Seni, pažeisti, surūdiję ar sugedę automobiliai – visi jie įmonių atstovams suteikia galimybę sudaryti gerą verslo sandorį ir užsidirbti pinigų, vėliau pardavus transporto priemonę dalimis ir kaip metalo laužą.

Tai visgi, kaip parduoti

Galbūt jau turite kontaktinius duomenis bendrovių, kurios verčiasi automobilių supirkimu? Jei ne, be didelio vargo juos galite rasti internete, ieškodami patikimų ir ilgai šia veikla besiverčiančių bendrovių. Susisiekite su pasirinktos bendrovės atstovais ir papasakokite jiems apie savo automobilį. Kuo daugiau tikslios informacijos suteiksite, tuo tikslesnį ir geresnį kainos pasiūlymą gausite. Jei pasiūlyta kaina jus tenkins, galėsite susitarti, kada atvyks vilkikas, kuris nutemps jūsų transporto priemonę. Paprastai tau užtrunka nuo vienos iki kelių dienų.

Senojo automobilio išvežimas

Atėjus sutartam laikui, bendrovės atstovas su vilkiku atvyks į jūsų nurodytą vietą, sumokės sutartą kainą ir nutemps automobilį. Taigi, automobilių pardavimas nebūtinai turi būti sudėtingas ir varginantis procesas.