Skelbimai ar parduotuvė: kur geriau ieškoti mobiliojo telefono?

Skelbimai

Ar prisimenate laikus, kai mieste ant kiekvieno kampo buvo galima rasti taksofoną – iš pradžių už skambutį tekdavo mokėti monetomis, vėliau tai pakeitė modernesnė priemonė – kortelės? O priskambinti, jei nieko nebūdavo namuose, buvo neįmanoma. Nežinia, kiek skambučių taip ir nepasiekė savo adresato. Vėliau atsirado pirmieji mobilieji telefonai, juos sau galėjo leisti tik gerai prasisukę verslininkai ir kiti svarbūs žmonės, juk sąskaitos už paprastus skambučius Lietuvoje būdavo milžiniškos. Ak, nostalgija. Dabar jau nepavyks rasti žmogaus, kuris nesinaudotų mobiliuoju telefonu, net močiutės išmoko SMS žinutes rašyti ir telefoninių sukčių pinklių išvengti.

Didžiausi telefonų ir kitų komunikacijos priemonių gamintojai kasmet pristato bent po keletą naujienų, o ne tik prie skambučių ar žinučių, bet ir įvairių aplikacijų, muzikos grotuvo, fotoaparato ir elektroninio pašto tiesiog kišenėje pripratusi visuomenė noriai atsinaujina savo techniką ir įsigyja vis išmanesnius aparatus. Suspėti koja kojon su modernėjančiomis technologijomis kartais netgi per sunku, bet jei jau mėginate, kur ieškoti geriausių pasiūlymų? Panagrinėsime, ar skelbimai turėtų būti pirmasis sustojimas, ar geriau keliauti tiesiai į parduotuvę.

  • Skelbimai. Pagrindinė priežastis, dėl kurios mobiliojo telefono derėtų ieškoti pagal skelbimus – palankesnė kaina. Žmonės netgi naują telefoną gali pardavinėti dėl įvairių priežasčių – gavo dovanų, įsigijo, bet nepatiko, galbūt tiesiog skubiai reikia papildomų lėšų. Neretai tokį patį prietaisą, kaip oficialioje gamintojo parduotuvėje, galite įsigyti ženkliai pigiau. Pagrindinis minusas – ne visada telefono komplektacijoje būna garantinis kvitas. Tokiu atveju galimų gedimų taisymas kainuotų papildomai. Taip pat, nors ir labai retai, pasitaiko apgavikų, kurie, nors ir teigia, kad aparatas veikia puikiai, parduoda prekę su defektais.
  • Parduotuvė. Įsigydami telefoną oficialioje jo gamintojos atstovybėje ar kitoje parduotuvėje, prekiaujančia tik telekomunikacijos priemonėmis, būsite tikri dėl jo kokybės. Pilna komplektacija, keletą metų galiojanti garantija ir žinojimas, kad gaunate tikrai kokybišką daiktą yra garantuoti. Deja, šiuo atveju teks šiek tiek permokėti. Ypač didelis antkainis pastebimas visose Lietuvoje mobiliaisiais telefonais prekiaujančiose parduotuvėse. Jei tik turite galimybę, geriau prekės ieškokite užsienyje – kokybė ta pati, bet sutaupyti pavyks.

Ieškodami naujo pirkinio neatmeskite nė vienos galimybės – panaršykite ir skelbimus, apsilankykite ir parduotuvėse. Priklausomai nuo to, kokią sumą galite skirti, tikrai rasite dėmesio vertą produktą.