Greitas kreditas internetu vos per 15 minučių

Amcredit.ltJei jums reikalingas greitas kreditas internetu, esate teisingoje vietoje. Jeigu esate pilnametis, pastovias pajamas gaunantis asmuo, tokio tipo kreditą galite gauti vos per ketvirtį valandos. O kai kuriose įmonėse, skolinantis pirmą kartą, kreditas suteikiamas nemokamai. Tai reiškia, jog gavus tokią paskolą nebus skaičiuojamos palūkanos ir atsiskaitymo dieną turėsite grąžinti tą pačią sumą kurią pasiskolinote, be jokių papildomų mokesčių. Norėdami sužinoti kurios kreditų kompanijos siūlo tokią galimybę, peržvelkite žemiau pateiktus pasiūlymus bei skolinimosi sąlygas.
Ar kreditas internetu suteikiamas 18 metų sulaukusiems asmenims?

Taip. Kai kurios kredito kompanijos teikia paskolas nuo 18 metų, tačiau šie piliečiai turi atitikti keliamus reikalavimus, tokius kaip Lietuvos pilietybė, pastovių stabilių pajamų gavimas ir t.t. Daugiau išsamios informacijos apie skolinimo sąlygas rasite pasirinkę konkretų kreditorių ir apsilankę jo internetinėje svetainėje AmCredit.lt.

Kokią sumą galiu pasiskolinti internetu ir kuriam laikotarpiui?

Ne paslaptis, kad greitas kreditas – tai trumpalaikė, nereikalaujanti užstato, nedidelės sumos paskola, kuri paprastai svyruoja nuo 100 iki 2000 litų, ir yra teikiama 7 – 30 dienų laikotarpiui. Tačiau yra įmonių, kurios internetu teikia ir ilgalaikes paskolas, kurių suma gali siekti net keliasdešimt tūkstančių litų, ir taikomi net iki 60 mėnesių skolinom laikotarpiai. Vis gi, didžiausia galima paskolos suma priklausys ne tik nuo kreditoriaus, bet ir nuo jūsų gaunamų pastovių pajamų dydžio. Kredito įmonė, atsižvelgdama į šį kriterijų, gali nuspręsti suteikti, arba nesuteikti jūsų prašomos sumos kreditą. Jei prašoma suma bus per didelė, jums gali būti pasiūlytas mažesnės apimties kreditas.

Kas jei atėjus pinigų grąžinimo terminui, skolininkas neturi galimybės jų grąžinti?

Tokiu atveju skolininkui yra skaičiuojami delspinigiai. Paprastai, tiksli procentinė dalis būna nurodyta kredito teikimo sąlygose. O jei skolininkas ilgą laiką vengia atsiskaityti, pinigų išieškojimo byla yra perduodama antstoliams. Dėl šių priežasčių, negalint grąžinti visos paskolos sumos, ar jos dalies, niekada neverta slėptis, ar kitaip vengti bei ignoruoti kredito kompaniją. Kiekvienas kreditorius suteikia galimybę pratęsti kredito teikimo laikotarpį, taip suteikdamas daugiau laiko atsiskaitymui.