Greitas kreditas visą parą neišduodamas

greitas kreditasVakare pristigo pinigų? Galvojate ar greitas kreditas visą parą vis dar išduodamas kurioje nors bendrovėje? Turėtumėte žinoti, kad kreditoriams atsirado labai daug ribojimų, o vienas iš jų – paskolų išdavimo laikas buvo apribotas. Tai reiškia, kad greituosius vartojimo kreditus visą parą išduoti draudžiama. Kiekviena kredito įstaiga vartojimo kreditus išduoti gali tik nuo 7 iki 22 valandos, o nakties metu niekas jokių paskolų gauti jau nebegali. Tačiau, tai nereiškia, kad jūs negalite vakare pateikti kredito paraiškos – kreditoriai jas priimti gali, gali jas ir išnagrinėti, gali ir pateikti atsakymą dėl finansavimo, tačiau pati paskolos suma jums bus pervedama sekančią dieną nustatytomis valandomis.

Greitas kreditas visą parą išduodamas nebent užsienyje, nes Lietuvoje yra itin griežta kontrolė.

Labai svarbu pabrėžti, kad kreditoriams draudžiama ne tik skolinti pinigus nakties metu – jiems draudžiama savavališkai nuspręsti kam išduoti paskolas. Matote, jie turi laikytis mokumo vertinimo tvarkos, kuri nurodo pagal kokius kriterijus būtina vertinti klientų kreditingumą. Tai reiškia, kad kai kuriems asmenims apskritai apie skolinimąsi galvoti nereikėtų. Ne visiems jis yra prieinamas. Greitas kreditas neišduodamas bedarbiams, prasiskolinusiems bei negaunantiems pakankamai pajamų.

Nesvarbu, kad galbūt jūs kiekvieną mėnesį gaunate didžiulę pajamų sumą, tačiau jeigu tuo pačiu kas mėnesį patiriate labai dideles išlaidas įsipareigojimų vykdymui, tai tuomet bus atliekami skaičiavimai, parodantys ar jūs galėsite mokėti įmokas. Jeigu jūsų pajamos bus per daug mažos jau turimų įsipareigojimų vykdymui bei buities išlaidų padengimui, tai niekur naujo kredito jūs gauti negalėsite.

Kreditoriai nurodo: greitas kreditas visą parą neišduodamas net ir su turto įkeitimu.

Vartotojams reikia žinoti ir tai, kad kredito įstaigos neskolina pinigų naktimis ir tais atvejais, jeigu asmuo nori įkeisti turtą. Norint gauti pinigų už įkeistą turtą, siūloma eiti į lombardą. Už užstatą greito kredito negausite naktimis – tai nėra kažkokia privilegija. Už užstatu skolintis galite tik darbo dienomis nepažeidžiant vartojimo kredito įstatyme nurodyto laiko. Jeigu jums reikalingas greitas kreditas, tai jį gausite tik atitinkamu laikotarpiu.