Kaip gauti greitą kreditą?

Greiti kreditai

Greiti kreditai – tai viena iš šiuolaikinių kreditavimo priemonių, kuomet vartotojui trumpam laikotarpiui suteikiama nedidelė paskola. Tai itin patogus ir ekonomiškai naudingas skolinimosi būdas, nes sutaupoma laiko bei kitų resursų, kuriuos skirtume kelionei iki banko filialo bei atgal į namus. Vartotojų patogumui greiti kreditai suteikiami tiesiog būnant namuose. Internetu atlikus pagrindinius veiksmus ir pateikus kredito užklausą, po patvirtinimo pinigai yra pervedami tiesiai į vartotojo banko sąskaitą.

Vienas iš svarbesnių aspektų yra sąvoka „kredito limitas“. Ši sąvoka apibrėžia didžiausią pinigų sumą, kurią vartotojas gali pasiskolinti iš kredito bendrovės. Akivaizdu, jog greiti kreditai nėra nepelno siekianti paslauga, todėl nereikia tikėtis, kad bus įmanoma lengvabūdiškai naudotis šia kreditavimo sistema. Toli gražu taip nėra, todėl būtent dėl šios priežasties kiekvienam vartotojui yra nustatomas individualus kredito limitas – didžiausia suma, kurią jis gali pasiskolinti. Šis limitas nustatomas atsižvelgiant į tokius kriterijus kaip vartotojo mokumo istorija, praeityje turėtų ir grąžintų kreditų būsena bei individuali finansinė padėtis. Nepaisant to, po sėkmingo naudojimosi greitaisiais kreditais, kredito limitas gali būti nustatomas iš naujo.

Tad trumpai apie tai kaip gauti greitą kreditą. Greiti kreditai suteikiami faktiškai kiekvienam pateikusiam užklausą gauti kreditą. Tereikia atitikti vos kelis reikalavimus: amžius – privaloma būti pilnamečiu asmeniu; pilietybė – kreditas suteikiamas tik Lietuvos Respublikos piliečiams; baziniai niuansas – būtina turėti banko sąskaitą viename iš Lietuvos bankų. Atitikus šias sąlygas, į banko sąskaitą vartotojui kreditas pervedamas per mažiau nei 30 minučių.

Apibendrinant matoma, jog greiti kreditai nėra anokia anomalija ar retenybė. Šia paslauga naudojasi gausybė tautiečių. Esminis dalykas yra tinkamai įvertinti savo ateities finansinę perspektyvą. Pastarasis veiksmas įvedą į aptariamąjį procesą tam tikrų saugiklių, kurie riboja vartotoją nuo netikėtų ir neapgalvotų rizikų. Taip pat, įsigyjant kreditą, patartina racionaliai įvertinti jo dydį bei laikotarpį per kurį ketinama gražinti paskolą. Šie veiksniai yra pakankamai lanksčiai valdomi, todėl kredito įsigijimo pradžioje galima konkrečiai planuoti visą kredito aptarnavimo proceso eigą ir sistemingumą. Kitaip tariant, greiti kreditai  – tai vartotojo kreditai. Kreditai, kurie ne tik gelbsti finansiškai, bet ir absoliučiai priklauso nuo paties vartotojo.