GROŽIO DIENA – Kelias į sėkmę ir puikią savijautą

FM GroupKompanijos MISIJA -  kurti  produktus, kuriais galite dalintis, ir ugdyti gyvenimo būdą, kuris užtikrintų Jums finansinę laisvę.

FM Group - kas tai? Tai jauna tarptautinė tinklinio marketingo kompanija, savo atstovybes įkūrusi  daugiau nei 40-tyje pasaulio šalių. Viena iš jų - Lietuva, pagrindinį ofisą turinti Vilniuje. FM verslo klubai  yra įsirengę visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, kuriuose šią idėją nuolatos plečia mūsų  verslo partneriai.

Kas yra tinklinis marketingas (TM)? Tai galimybė, neturint pradinio kapitalo ir patirties versle, sukurti papildomą ir pastovų pajamų šaltinį. Šio verslo esmė - gebėjimas sudominti visuomenę naujomis verslo idėjomis ir jų rekomendavimas kitiems. Mūsų kompanijoje nėra koncentruojamasi į pardavimų kiekį, nes apyvarta yra pasiekiama nuo tinklo narių suvartoto produkcijos kiekio bei esamų narių lojalumo kompanijos produktams. Prisiminkite, kiek kartų kažkam rekomendavote tam tikrą paslaugą ar prekę, tačiau už tai negavote jokio atlygio. Būtent šis verslas leis tai pakeisti -  Jūs galėsite pasipelnyti iš tinklinio marketingo, kuris nuolatos vyksta Jūsų kasdieniniame gyvenime.

Tinklinis marketingas – tai lyderius ugdantis verslas. Jei tinklo kūrėjas šioje srityje neprogresuoja, jeigu jam nepavyksta tapti lyderiu - sukurti verslą bus sunku. Čia žmonės baigia gyvenimo universitetą - tai rimtas užsiėmimas, reikalaujantis daug darbo su pačiu savimi ir kitais. Taipogi tai puikus savirealizacijos būdas, kuomet galima atrasti ir pažinti save, plėtojant mėgstamiausius gyvenimo užsiėmimus bei įtraukiant į juos naujus komandos narius. Pavyzdžiui - čia galima  realizuoti save per renginių, prezentacijų, seminarų, mokymų organizavimo ir jų vedimo galimybes, tobulinant oratorystę bei  rengiant įvairias išvykas. Tai proga išmokti bendravimo psichologijos, emocijų valdymo, įvaizdžio kūrimo, savęs pardavimo ir verslo pagrindų.

Šį verslą pristatome per… FM Group kompanija pasirinko produktus, kurie  yra itin greitai pasibaigiantys, bet reikalingi kiekvieną dieną - tai  Aurile kava ir arbata, kvepalai, spa ir visa kūno puoselėjimo linija, veido priežiūra, dekoratyvinė  Make UP kosmetika,  For Home namų švaros priemonės. Norėdami supažindinti žmones su mūsų produkcija, pristatome ją organizuodami įdomias atvirų durų dienas - „Kvapų ir aromatų vakarus“, „Grožio  dienas“ ir kita.

Tikra moteris visada nori puoštis. Tyrimai rodo, kad malonus ir simpatiškas piktadarys už nusikalstamą elgesį yra baudžiamas 20%  švelnesne bauda. Jeigu truputis lūpų dažų gali išvaduoti iš kalėjimo, o blizgantys ūsai garantuoti 15%  didesnį atlyginimą, kas tuomet nesutiks mokėti už grožio priemones? Parfumerija yra pasaulinio lygio bilijono dolerių pelno pramonės šaka. Grožis, kurį puoselėjame su dekoratyvine kosmetika, yra neatsiejama mūsų kasdienybės dalis - tai mūsų išraiška, savęs pristatymas ir pateikimas. Šiandieną grožio puoselėjimui skirtų priemonių kainos yra itin aukštos, tad dauguma moterų  parduotuvėje aplenkia jai reikalingų produktų lentynas. MLM sistemoje esantys grožiui skirti produktai gali pilnavertiškai  konkuruoti su tradicinio verslo būdu teikiamais produktais, o kainos ir kokybės santykiu - patenkinti ne vieną vartotoją.

Siekiu tapti partnere, o ne konkurente

Viena iš FM kompanijos lyderių, veržli verslininkė - Lina Pakalniškienė - pakalbinta, kaip jai pavyksta nepalūžti konkurencinėje kovoje, prisipažino besistengiati daugeliui verslo partnerių būti ne konkurentė, o partnerė. Verslo plėtrą planuojanti L. Pakalniškienė yra įsitikinusi, kad tik bendraujant ir bendradarbiaujant galima pasiekti didesnę naudą, sukurti naują projektą ir pritraukti didesnius užsakymus, suburti daugiau klientų.
„Tikėti savo jėgomis, eiti savo keliu, naudotis visomis galimybėmis, pažintimis ir drąsiai žengti pirmyn net tada, kai visi abejoja, o suklupus-  atsikelti ir tęsti darbą su naujomis jėgomis bei idėjomis. Tokia verslo filosofija padėjo man ir, tikiu, padės visiems, kas nori kurti savo verslą“, – linkėdama sėkmės tvirtino L. Pakalniškienė.

Skirkite laiko sau. Grožio diena -  tai kelias į sėkmę ir puikią savijautą

Jei mylime save, tai spinduliuojame iš vidaus ir esame gražūs. Kaip bebūtų, išvaizda yra svarbi mūsų kasdienybės detalė, todėl visuomet turime leisti sau pasimėgauti grožio procedūromis salonuose, kurie dažniausiai tampa mūsų namais. Turint kruopščiai atrinktas ir tinkančias priemones būtent Jums, rezultatai gali stebinti, o sutaupyti eurai likti nuostabiai suknelei.

Kviečiame Jus švęsti grožio dieną! Tam tinkamiausias laikas - jau šis trečiadienis (birželio 10d.). Jūs galėsite atsiriboti nuo rutinos, pasirūpinti savo išvaizda ir tiesiog gerai praleisti laiką moteriškoje kompanijoje su FM group moters grožį puoselėjančiais produktais.

Šią dieną Jūsų laukia:

Grožio diena

Jūs atrasite daugiau nei tikitės! Padovanokite šventę sau ir savo artimoms moterims.

Straipsnio autorės: Lina Pakalniškienė, Neringa Paukštytė-Simonavičė

Nuotraukos: www.fmworld.com

www.sekmeversle.eu

sekmeverslee@gmail.com