Valentino diena – įsimylėjėlių šventė

Kiekvienas puikiai žino, kad Valentino diena yra įsimylėjėlių diena, kuomet du vienas kitą mylintys žmonės džiaugiasi vienas kitu, dovanoja dovanas ir švenčia šią gražią meilės dieną. Žinoma, kiekviena Valentino diena ne pirmus metus kartu esantiems įsimylėjėliams tampa vis sudėtingesnė, kadangi kiekvienais metais sugalvoti originalią ir dar neišbandytą idėją anaiptol nėra pati lengviausia užduotis. Be to, įprastai Valentino dienos organizavimas tenka vyrams, kurie stengiasi sukurti labai gražią ir nepakartojamą staigmeną savo mylimosioms. Todėl jei ir jums kasmet Valentino dienos sveikinimai ir visas šios meilės šventės organizmas tampa pakankamai sudėtingu procesu, jums neabejotinai praverstų keli naudingi patarimai.

Taigi, turbūt jau seniai pastebėjote, kad šiandien yra įprasta ieškant mums aktualios ir svarbios informacijos naudotis internetu. Ir tiesą sakant, tai iš tikrųjų yra pats patogiausias ir efektyviausias būdas, kurio pagalba galima labai lengvai ir greitai surasti tai, kas mums yra aktualiausia. Tuo tarpu, jei jūs iki šiol nebuvote iš tų žmonių, kurie vos tik prireikus informacijos pultų naudotis internetu, turėtumėte suprasti, kad organizuojant būsimą Valentino dieną, tai padaryti yra tiesiog būtina. Kuo anksčiau tai suprasite, tuo lengviau jums bus suorganizuoti nepakartojamą meilės šventę, kuria jūsų antroji pusė bus labai patenkinta ir kurią ji su dideliu džiaugsmu prisimins dar daugybę metų.

Todėl, kaip jau supratote, tiek Valentino dienos sveikinimai, tiek ir Valentino dienos dovanos ar pramogos gali būti be jokio didelio vargo pasirinkti interneto pagalba. Tam tereikia pasinaudoti internetine paieškos sistema ir jos pagalba pasirinkti specializuotus internetinius tinklalapius, kuriuose būtų siūlomas labai platus Valentino dienos sveikinimų asortimentas ir taip pat daugybė originalių šios šventės organizavimui skirtų idėjų bei patarimų. Kaip bebūtų, visų svarbiausia, kad organizuodami šią šventę ir ruošdamiesi nustebinti savo mylimąją, jūs būtumėte labai nuoširdūs ir visus šiuo darbus stengtumėtės įgyvendinti iš širdies. Būtent tai jums užtikrintų, kad jūsų pastangos nenueis perniek ir jas jūsų mylimoji tinkamai bei pelnytai įvertins.

Prezervatyvai, kuriuos naudoja dauguma vartotojų

Prezervatyvai

Prezervatyvai visais laikais buvo populiarūs dėl kelių labai paprastų priežasčių. Pirma – jie veikia labai paprastai ir užtikrina didelę apsaugą, o antroji priežastis yra siejama su jų ypač žema kaina. Pastaraisiais privalumais pasižymi visų pirma Durex prezervatyvai (Prezervatyvai.com), kurie yra vieni populiariausių visame pasaulyje. Kol kas nei vienas metodas (išskyrus absoliutų susilaikymą nuo lytinių santykių) negali jų vartotojams užtikrinti tokio aukšto lygio apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių ligų, kaip, pavyzdžiui, herpes virusas, ŽIV ir kitos sunkios infekcijos. Be abejo, šios priemonės taip pat apsaugo ir nuo neplanuoto nėštumo.

Anuomet šias priemones būdavo galima įsigyti tik vaistinėse ir, suprantama, kad daugeliui žmonių, tai būdavo pakankamai nemalonus ir gėdingas procesas, todėl neretai jie pasirinkdavo priešingą kelią. Dėl šios priežasties buvo sukurta įvairesnių galimybių juos įsigyti. Ilgainiui prezervatyvai imti pardavinėti maisto prekių parduotuvėse, įvairiuose prekybos centruose, automatuose, kioskuose ir specializuotose sekso prekių parduotuvėse. Bet kuriuo atveju, tai vis tiek neišsprendė pagrindinės jų įsigijimo problemos.

Žmonės jautė perdėtą gėdos jausmą. Jiems buvo nepatogu pirkti tokio pobūdžio prekes, todėl prekybininkai sukūrė kur kas efektyvesnį būdą – elektroninę prekybą. Tai buvo tikras persilaužimas. Dabar įsigyti prezervatyvus yra lygiai taip pat paprasta, kaip ir bet kurią kitą prekę. Jų galima įsigyti praktiškai visur, kur yra interneto ryšys. Nėra jokių apribojimų. Todėl jei jus domina Durex prezervatyvai, juos galima užsisakyti bet kurią dieną ir bet kuriuo laiku.

Suprantama, kad egzistuoja ir kur kas daugiau žinomų prekės ženklų atstovų, kurie gamina kokybišką ir efektyvią apsaugą suteikiančią produkciją, tačiau Durex prekės ženklas jau ištisus dešimtmečius savo klientams siūlo pačias patraukliausias ir įvairiausias prekes.

Jei anksčiau būdavo galima pasirinkti tik skirtingo ilgio ir apimties prezervatyvus, tai šiandieninėje rinkoje kiekvienas vartotojas susiduria su neįtikėtinai plačiu asortimentu. Pavyzdžiui, Durex prezervatyvai gali būti gaminami iš skirtingų medžiagų, būti įvairių spalvų, kvapų ir storių. Nekyla jokių sunkumų pasirinkti tai, kas jums tinka labiausiai. Be to, šis prekės ženklas jau seniai užsitarnavo savo gerą vardą ir įrodė, kad jo gaminamos prekės tikrai veikia ir yra aukščiausios kokybės.

Lubrikantai, kurie gali pagerinti Jūsų seksualinį gyvenimą

Pastebima, kad kurie žmonės vadovaujasi klaidinga nuomone manydami, kad lubrikantai yra reikalingi tik vyresnio amžiaus moterims. Ir toks požiūris neabejotinai tampa problema, kenkiančia lytiniam gyvenimui. Lubrikantai gali turėti labai didelį teigiamą poveikį mūsų lytiniam gyvenimui – nepaisant to, koks bebūtų mūsų amžius.

LubrikantaiBe abejo, kiekviena moteris galėtų įvardinti ne vieną priežastį, kodėl jos vienu ar kitu metu nenori užsiimti seksu. Tarp tokių priežasčių neabejotinai atsidurtų jaučiamas nuovargis, prasta bendra savijauta, pernelyg menkas susijaudinimas ar netgi lytinio akto metu jaučiami nemalonūs pojūčiai, tokie kaip skausmas. Be to, pastaroji priežastis yra pakankamai dažna, todėl jei ir jūs sekso metu negalite atsipalaiduoti bei mėgautis kūniškais malonumais vien dėl lubrikantų nenaudojimo, kodėl gi ir toliau turėtumėte viso to vengti? Lubrikantai gali jūsų lytinį gyvenimą paversti kur kas produktyvesniu ir kokybiškesniu.

Kaip bebūtų, jei niekuomet nebuvote naudoję lubrikanto, turbūt nė nenutuokiate, kur ir kokį reikėtų pasirinkti. Tačiau tai nėra didelė problema, kadangi dabartinis lubrikantų asortimentas yra labai didelis. Tuo tarpu, jei jūsų nežavi mintis keliauti į fizines parduotuves, kuriose būtų daugybė žmonių, visuomet galite pasinaudoti internetinėmis parduotuvėmis, kuriose yra siūlomas platus skirtingų lubrikantų asortimentas. Be to, tai leistų jums lengviau pasirinkti tai, kas geriausiai atitinka jūsų lūkesčius. Ties kiekviena internetinės parduotuvėse siūloma preke yra pateiktas išsamus aprašymas, todėl jums nebus sudėtinga rasti norimus atsakymus. Juolab, kad visuomet galite papildomos informacijos ieškoti internete. Kadangi šiomis dienomis sekso prekės yra labai populiarios vartotojų tarpe, internete yra daugybė naudingos informacijos, kuri kur kas labiau palengvina visą vartotojams reikalingų prekių pasirinkimą.

Taigi, tuomet, kai išsirinksite jums tinkančias prekes, t.y. rasite lubrikantus, kurie geriausiai atitinka jūsų situaciją, pateikite užsakymą internetu. Tai tetruks vos keletą minučių, o prekės jūsų nurodytu adresu atkeliaus vos per keletą dienų. Tuo tarpu, jei jų nenorite gauti tiesiai į savo namus, visuomet galite pasirinkti pristatymą į paštomatus. Tuomet visiškai išsaugosite savo privatumą (kaip bebūtų, internetinės parduotuvės prekes išsiunčia nežymint, kad jos priklauso sekso prekių kategorijai).

Viena dažniausių kontraceptinių priemonių

Prezervatyvai

Kai kalbama apie lytinius santykius – apsauga yra viskas. Kadangi visais laikais lytiniu keliu plintančios ligos buvo ir tebėra labai opi problema, kiekvieno lytinio akto dalyviai turi pasirūpinti, kad jie būtų tinkamai apsisaugoję. Kita vertus, nereikėtų pamiršti ir nepageidaujamo nėštumo, kurio nemaža dalis žmonių taip pat stengiasi išvengti. Žinoma, kiekvienas žmogus yra labai skirtingas, todėl tai, kas tinka vienam, gali visiškai netikti kitam.

Būtent dėl šios priežasties rinkoje yra daug skirtingų apsisaugojimo priemonių, iš kurių nesunkiai galime pasirinkti tas, kurios geriausiai atitinka mūsų keliamus reikalavimus. Pavyzdžiui, nereikėtų manyti, kad visos moterys gali be jokių šalutinių poveikių reguliariai vartoti kontraceptines tabletes. Šiuo atveju kai kurioms moterims tai gali sukelti įvairius hormoninius pakitimus ir įtakoti nemažai sveikatos problemų. Tą patį galima pasakyti ir apie kontraceptines spirales. Juolab, kad pastarosios priemonės gali sumažinti tik nepageidaujamo nėštumo riziką, tačiau negali suteikti jokios apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių ligų.

Todėl visiškai nestebina, kad prezervatyvai yra pasirenkami kur kas dažniau nei bet kurios kitos kontraceptinės priemonės. Jų efektyvumas gali būti netgi didesnis nei devyniasdešimt aštuoni procentai. Ir nors visuomet gali atsirasti skeptikų, teigiančių, kad egzistuoja keli procentai, kuomet šios priemonės neapsaugo, tai reikėtų vertinti labai atsargiai. Tai reiškia, kad didžioji dalis atvejų, kuomet prezervatyvai nepagelbėja, yra būtent tuomet, kai vartotojai juos naudoja netinkamai, t.y. nesilaikant nustatytų instrukcijų.

Tuo tarpu, jei kiekvieno lytinio akto metu prezervatyvai būtų naudojami labai atsakingai ir atsižvelgiant į visus saugumo reikalavimus – šių apsisaugojimo priemonių efektyvumo procentas galėtų būti kur kas didesnis. Būtina suprasti, kad kiekvienas prezervatyvas, kuris atkeliauja iš sertifikuotų ir licencijuotų prezervatyvų gamintojų, prieš patekdamas į rinką, yra labai atidžiai tikrinamas ir testuojamas, bandant rasti silpnąsias vietas. Ir tik tuomet, kai jis išlaiko visus testus – tampa tinkamas šiandieninei rinkai. Todėl galite būti tikri, kad prezervatyvai, kurie yra pažymėti visais reikiamais sertifikatais, atkeliauja iš žinomų gamintojų ir jų galiojimo data nėra pasibaigusi – suteikia labai didelį apsaugos lygį.

Kiekviena mergina turi tai turėti – mėnesinių kalendorius telefone

moteris-lupos

Laimingos tos merginos, kurių menstruacijų ciklas yra reguliarus. Tuomet vaisingų dienų skaičiavimas tampa tiesiog paprasta matematika ir suskaičiuoti kuomet yra vaisingos dienos, kuomet ovuliucija, o kuomet prasidės mėnesinės yra itin paprasta. Tai naudinga tiek toms, kurios nori planuoja susilaukti vaiko ir nori pastoti, tačiau dar labiau naudinga tuomet  kai sieki išvengti nėštumo.

Tačiau net esant reguliarioms mėnesinėms, reikalingas dar vienas „ingredientas“ – gera atmintis, kad atsimintum savo ciklą. Arba šiais laikais atminčiai labai gerai pagelbėja mobiliosios aplikacijos skirtos vaisingų dienų skaičiavimui. Mėnesinių kalendorius telefone yra viena tų programėlių, kurios tiesiog privalomos tavo išmaniajame. Juk jis visuomet šalia, taigi neturėsi pasiteisinimo, kad nepasižymėjai savo mėnesinių pirmos dienos.

Šiuo metu rinkoje yra įvairių itin galingų aplikacijų, kurios netik fiksuoja tavo vaisingas dienas ir mėnesines, tačiau jose gali ir rašyti savo nuotaikų dienoraštį, skaityti straipsnius, uždoti klausimus gydytojams ir pan. Yra net tokių, kurios leidžia „auginti gyvūnėlį“. Daugelis užsienio programų turi savo forumus, pokalbių kalbarius, kuriuose su bendraminčiais galima įvairiomis aktualiomis temomis. Itin populiarūs forumai bandančių susilaukti kūdikio. Tačiau jei tau reikia esmių esmės, galimybės sekti savo mėnesines ir vaisingas dienas, tuomet tau užteks paprastos, bet ne prastos, nemokamos programos. Daugelis programų turi ir lietuvišką vertimą, esama progrmaų sukurtų lietuvių lietuviams. Tačiau net ir naudojantis programa, kuri valdoma anglų kalba, neteks kankintis – sistemos labai intuityvios.

Populiariasių nemokamų programų šešetukas skirtas Android OS naudojantiems išmaniesiems telefonams:

Period Calendar

My Days – Period & Ovulation

Moterų kalendorius

Period Tracker

Clue – Period Tracker

Menstruacijos ir Vaisingumas

Jei iki šiol neturėjai menstruacijų kalendoriaus savo telefone – pats laikas pasirinkti programėlę ir ją išbandyti. Kiekvienai mergina svarbu sekti mėnesines, informacijos apie reguliarumą visuomet teiraujasi ir ginekologas.