Braun barzdaskučių pliusai

Braun barzdaskutesTurbūt nėra vyro, kuris nebūtų girdėjęs Braun firmos pavadinimo. Taip yra dėl paprastos priežasties, jie gamina barzdaskutes, o sunku būtų surasti vyrą, kuris nėra nors kartą gyvenime skutęs savo barzdos ar ūsų. Šiam darbui galima pasirinkti barzdaskutę arba paprastą skutimosi peiliuką ir nemaža dalis iš tų, kurie pasirenka naudotis elektrinėmis barzdaskutėmis, naudoja būtent Braun barzdaskutes. Taip yra dėl kelių priežasčių. Pirmoji be jokios abejonės yra kokybė. Būtent dėl ypač aukštos kokybės, braun barzdaskutes galima įsigyti net su septynerių metų garantija. Visų antra, visų klasių barzdaskutės turi kelias bazines funkcijas, kurios yra itin patogios ir naudingos.

  • Apsauga nuo vandens; visos Braun barzdaskutės ir pagamintos taip, kad jas būtų galima naudoti sausam ir šlapiam skutimuisi. Jų korpusas yra hermetiškas, todėl ir skutimasis su vandeniu ir barzdaskutės plovimas nepadarys jai jokios žalos. Jei norite, jūs netgi galite skustis duše.
  • Speciali technologija; barzdaskučių galvutės ir pagamintos naudojant  unikalią technologiją, kurios dėka, vienu judesiu galite nuskusti daugiau plaukų, o skutimo judesys bus pakankamai gilus, kad jums nereikėtų jo kartoti. Šios technologijos dėka skutimasis tampa efektyvesnis ir yra išvengiama odos dirginimo.
  • Trigubo skutimo sistema; Braun barzdaskutės leidžia jums pasirinkti, kokio ilgumo barzdos plaukų jūs norite. Jos pagamintos su trimis specialiais skutimo elementais, kurie nuskuta barzdos plaukus skirtingu ilgiu. Todėl šios barzdaskutės tiks ir tiems, kurie nori trumpai skustos barzdos, tačiau taip pat ir tiems, kurie iš vis nenori jokių barzdos plaukų.
  • Prisitaikanti skutimo galvutė; reikia pabrėžti, kad ne visos Braun barzdaskutės turi šią funkciją, tačiau ją paminėti buvo būtina. Ši funkcija leidžia barzdaskutės galvutei prisitaikyti prie jūsų veido formos ir taip nuskusti net ir sunkiausiai pasiekiamus plaukelius. Pavyzdžiui plaukai esantys ant kaklo arba žandikaulio linijos, dažnai yra sunkiai nuskutami, tačiau prisitaikanti galvutė juos nuskuta be jokio vargo.

Tai tik keletas šios firmos barzdaskučių savybių, tačiau jų yra žymiai daugiau. Atsižvelgiant į tai, kiek norite investuoti į skutimosi komfortą, Braun gali jums pasiūlyti ypač aukštos klasės produkcijos.