Gettable – svetainė ieškantiems geriausių restoranų

Gettable

Geriausių restoranų paieška kartais trunka pernelyg ilgai, ir norint greičiau atrasti tinkamiausius restoranus, tikrai gali pagelbėti internetinė svetainė Gettable, kur pasinaudoję paieškos filtru tikrai greitai galėsite rasti tai, ko ieškote.

Kaip naudotis internetine svetaine?

Restoranų paiešką galėsite atlikti keliais būdais:

  • Pasirinkdami dominančią virtuvę: jei esate numatę, kokios šalies patiekalų norėtumėte paragauti, susirasti tinkamiausią restoraną tikrai nebus labai sudėtinga. Pavyzdžiui, galėsite pasirinkti tradicinių lietuviškų patiekalų restoranus, europietiškos, azijietiškos ir kitokios virtuvės restoranus. Paieškai nereikės paskirti daug laiko, ir greitai galėsite išsirinkti tinkamiausią vietą pavalgyti;
  • Ieškoti restoranų galite pagal vietovę: šioje svetainėje galėsite susirasti Vilniaus, Trakų, Jūrmalos, Rygos,Varšuvos, Krokuvos ir Talino restoranus. Nesugaišdami daug laiko galėsite susirasti restoranus, kurie yra arčiausiai tam tikros vietovės;
  • Taip pat galite rinktis restoraną pagal lankytojų įvertinimus: jei lankysitės naujame restorane, tikėtina, kad jums bus įdomu, kaip restoraną vertina lankytojai. Čia restoranai yra vertinami dešimties balų sistemoje, tad galėsite pasirinkti tam tikrą įvertinimų intervalą, kuris leis paprasčiau išsirinkti geriausią restoraną;
  • Dar vienas dažnai svarbus kriterijus – patiekalų kainos. Čia galėsite pasirinkti vidutinį sąskaitos dydį vienam žmogui, ir greitai atrasite tokius restoranus, kuriuos tikrai galite sau leisti;
  • Greičiau ir paprasčiau galėsite susirasti tokius restoranus, kurie neseniai atvėrė duris, taip pat galėsite rinktis vieną iš populiariausių restoranų, pasidomėti, kur yra siūlomi dienos pietūs, ar restorane numatomi tam tikri renginiai, ir t.t.

Visa tai padės jums greičiau susirasti tokius restoranus, kurie tikrai verti dėmesio, ir labai greitai galėsite rezervuoti staliuką.

Nemokama rezervacija

Palanku yra tai, kad šioje svetainėje galėsite nemokamai rezervuoti staliuką pasirinktame restorane. Tai atlikti galima bet kuriuo jums patogiu metu atliekant kelis paprastus žingsnius:

  • Pirmiausia jums reikės pasirinkti patikusį restoraną;
  • Tuomet jums reikės paspausti „rezervuoti“, pasirinkti žmonių skaičių, dieną ir laiką;
  • Kai tai atliksite, turėsite įvesti savo kontaktinius duomenis, ir patvirtinti rezervaciją.

Tam paprastai tenka paskirti ne daugiau nei kelias laisvas minutes, ir neilgai trukus  būsite informuoti apie sėkmingai atliktą rezervaciją. Palanku yra ir tai, kad prisijungus prie šios internetinės svetainės galėsite gauti tam tikrą nuolaidą pasirinktame restorane, todėl lankymasis restorane jums kainuos dar pigiau. Registruoti nariai visada gali gauti ypatingų pasiūlymų, todėl būkite gudrūs, ir pasinaudokite šia galimybe.

Įsitikinsite, kad geriausių restoranų paieška gali būti dar greitesnė, ir išsirinkti tinkamiausią vietą pavalgyti galima neišeinant iš namų. Pagal tam tikrus jums svarbius kriterijus tikrai greitai atrasite tinkamiausius restoranus, ir tuomet tereikės pasirūpinti staliuko rezervacija. Tai  jums visiškai nieko nekainuos, o užsiregistravę internetinėje svetainėje galėsite gauti nuolaidą sąskaitai restorane. Taigi, jei planuojate nuvykti į tam tikrą restoraną, išsirinkti tinkamiausią tikrai nebus labai sunku, nes išsirinkti tinkamiausią vietą galėsite apsilankę vienoje internetinėje svetainėje.

Nemokama staliuko rezervacija: http://gettable.lt/