Kelios svarbios detalės knygų mylėtojams

PDF knygos

Kai šiuolaikiniai vartotojai mato du skirtingus knygų formatus, neretai jiems kyla natūralus klausimas – kokio formato knygą būtų geriausia pasirinkti? Ar verta rinktis PDF knygos skaitymą, ar pasilikti prie tradicinių sprendimų ir skaityti fizinio formato knygas? Nors tai priklauso tik nuo vartotojų lūkesčių ir keliamų reikalavimų, vis dėlto yra tam tikros detalės, kurios elektronines knygas neretai paverčia patrauklesniu pasirinkimu.

  • Galbūt pastebėjote, kad tuomet kai skaitome fizines knygas ir tai darome nenuosekliai, t.y. su pakankamai dideliais intervalais, dažnai pamirštame, kurioje vietoje paskutinį kartą baigėme skaityti. Todėl tokiais atvejais tenka gerokai pavargti, kol galiausiai randame reikiamą knygos vietą. Tačiau tokių nepatogumų nebūna, jei skaitome elektronines knygas – jose yra galimybė informacijos ieškoti pasitelkiant paieškos sistemą. Tai labai palengvina ir pagreitina skaitymo procesą (tai labai aktualu knygoms, kurios skirtos mokymuisi).
  • PDF knygos yra lengvai transportuojamos iš vienos vietos į kitą. Norint su savimi turėti visą savo asmeninę biblioteką, jums nereikia turėti dešimties lagaminų, kad galėtumėte tai sutalpinti. Pakanka vos vieno kompiuterinio disko arba USB laikmenos. Tokiu atveju galite išsaugoti tūkstančius įvairių knygų. Ką jau kalbėti apie nešiojamą kietąjį diską – jame galite sutalpinti šimtus tūkstančių turimų knygų.
  • Elektroninės knygos taip pat gali būti ir garsinės. Tai reiškia, kad jums nėra būtina varginti savo akis skaitant – tereikia įjungti el. knygos įrašą ir jo klausydamiesi galite atlikti daugybę jums aktualių užduočių.
  • Jei vis dėlto jums kartais reikia turėti ir popierinę knygą, elektroninio formato knygos variantą galite be vargo atsispausdinti – tai taps popierine knyga, kuriai pagaminti jums prireiks kur kas mažesnių kaštų, nei tuo atveju, jei fizinę knygą būtumėte įsigiję knygyne.
  • Na ir vienas iš svarbiausių aspektų – tai elektroninės knygos įsigijimo procesas. Skirtingai nei fizinio formato knygą, elektroninę galima įsigyti vos per keletą sekundžių. Pasirenkate jums patinkančią elektroninę knygų parduotuvę ir kelių mygtukų paspaudimu apmokėję gautą sąskaitą, atsisiunčiate reikiamą knygą. Be to, nereikia pamiršti, kad kartais šio formato knygos yra siūlomos ir visiškai nemokamai.