Sužadėtuvių žiedai visais laikais buvo labai svarbus atributas

Suzadetuviu ziedaiKoks geriausias būdas visame pasaulyje žinomiems žmonėms parodyti savo gerbėjams, kad jie yra įsimylėję? Turbūt daugelis galvoja teisingai. Tai yra suzadetuviu ziedai. Daugelis populiarių aktorių, dainininkų ir sporto pasaulio atstovų jau seniai yra pamėgę deimantinius žiedus. Tokie brangūs žiedai pasirenkami ne tik jausmams išreikšti ar pabrėžti, bet ir norint parodyti aukštą lygį ir atspindėti prabangą.

Remiantis istoriniais šaltiniais, kad pirmąjį tokiam tikslui skirtą žiedą, kuris, beje, taip pat buvo deimantinis, dar 1477 m. įsigijo austras Maksimilianas I ir įteikė Marijai iš Burgundijos. Tai rodo, kad jau prieš daugiau nei pusę tūkstančio metų ypač aukštajam luomui buvo labai svarbu pasirinkti tinkamos vertės žiedą ir įteikti jį sužadėtinei sužadėtuvių dieną. Tokia dovana liudija labai rimtą žmogaus apsisprendimą ir požiūrį.

Kitas įsimintinas įvykis, kuris mus nukelia į kiek vėlyvesnį laikotarpį, įvyko tada, princesei Marijai buvo padovanotas pats mažiausias deimantinis sužadėtuvių žiedas. Tačiau, bėgant metams, buvo gaminami vis didesni ir įvairesnių formų sužadėtuvių žiedai, naudojant skirtingus spalvotuosius metalus ir kitas prabangias juvelyrines detales. Sužadėtuvėms skirtų žiedų detalės dažniausiai būna gaminamos iš sidabro, platinos, baltojo ir geltonojo aukso arba jų derinio.

Taigi, neveltui straipsnio pradžioje užsiminėme apie įžymybes. Būtent jos turėjo didžiulį poveikį  dabartinių žiedų stiliui ir išvaizdai. Be to, jų norai ir reikalavimai lėmė pasaulines tendencijas, į kurias yra atsižvelgiama iki pat šių dienų. Jų išvaizda kiekvienu konkrečiu atveju skiriasi. Jei toliau turėtume omenyje garsius pramogų ir sporto pasaulio atstovus, kiekvienas jų visais laikais stengėsi užsakyti ir įsigyti kuo prabangesnį ir ištaigingesnį žiedą.

Sužadėtuvių žiedai ištisus šimtmečius išlieka labai svarbia detale, kuri pažymi ir įprasmina dviejų žmonių šiltus ir nuoširdžius santykius, grindžiamus meile, pasitikėjimu ir pagarba vienas kitam. Todėl, jei norite su savo išrinktąja praleisti visą likusį gyvenimą ir ruošiatės jai pasiūlyti savo ranką ir širdį, neskubėdami atidžiai išrinkite tokį žiedą, kuris geriausiai atitiktų jūsų antrosios pusės skonį ir visą laiką iki vestuvių džiugintų jos širdį, bylodamas apie jūsų jausmus.