Ar sunku sukurti muzikinį klipą?

Jei esate muzikantas mėgėjas, turbūt jau turite įrašęs ne vieną dainą. Galbūt tą padarėte įrašų studijoje ir turite tikrai kokybišką įrašą? Puiku! Tačiau šiais laikais to neužtenka. Daugelis žmonių mėgstate leisti laiką vaizdo įrašų ir klipų svetainėse, taigi jiems rūpi ne tik garsas, bet ir vaizdas. Taigi, jums reikia muzikinio klipo.

        Klipų įgarsinimasJei turite tik garso įrašą, patalpintą kažkur interneto platybėse, jis nebus lengvai randamas. Tačiau turint įgarsintą klipą tokiose svetainėse kaip Youtube, turėsite daug didesnę tikimybę būti pastebėtas. Juk šioje svetainėje žmonės atranda daug dainų, apie kurias anksčiau nė nežinojo. Ir vien dėl to, kad čia jie praleidžia daugybę laiko per  dieną. Tad norėdami plėsti savo auditoriją, turėsite sukurti muzikinį klipą ir pasirūpinti kokybiškų klipo įgarsinimu, pavyzdžiui https://debesys.lt/ įrašų studijoje

        Ar tokia paslauga, kaip klipų įgarsinimas, yra brangi? Iš tiesų, vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra. Tai priklauso nuo daugybės faktorių ir klipo trukmė yra tik vienas iš jų. Turėkite omenyje, kad jums reikės sumokėti ne tik už klipo įgarsinimą, bet ir už patį klipą ir jo rekvizitus. Na, nebent viską darysite pats, tuomet galite nemažai ir sutaupyti. Tačiau, dažnu atveju, prarasti kokybę.

Kaip sukurti klipą pigiau?

        Galbūt jūs nežadate sieti savo karjeros su muzika ir tiesiog norite tai daryti mėgėjiškai? Tuomet galima ir pataupyti kuriant klipą. Jei nenorite samdyti profesionalaus klipų montuotojo ir filmuotojo, galite paieškoti pradedančiųjų/mėgėjų, kurie mielai apsiims šiuo darbu už mažesnę kainą. Tokių žmonių rasti nesunkiai, paprastai jie buriasi įvairiose grupėse socialiniuose tinkluose. Jums tereikia įdėti pasiūlymą ir sutarti dėl kainos.

        Žinoma, jei klipų montavimas jums neatrodo baisus dalykas, galite tą padaryti ir patys. Tačiau be operatoriaus vis vien nepasieisite. Gal jis labai daug ir nekainuos, tačiau jis tikrai yra būtinas, norint padaryti bent kiek profesionaliai atrodantį muzikinį klipą.

        Na ir belieka toks dalykas kaip klipų įgarsinimas. Kokybiškam garsui nereikėtų taupyti ir čia geriausia būtų pasinaudoti įrašų studijų paslaugomis, tarp kurių rasite ir klipų įgarsinimą. Profesionalūs darbuotojai nesunkiai atliks įgarsinimo darbus ir galiausiai rezultate džiaugsitės puikiu rezultatu. Tiesa, šioje vietoje gal ir nepavyks sutaupyti, tačiau tai bus tikrai gera investicija į jūsų muzikinę karjerą ir savo muzikos bei klipų populiarinimą.

 

Dabar šviesos efektai, lazeriai, dūmų mašinos internete siūlomi dar pigiau

sviesos efektai lazeriaiRenginius organizuojantys seni vilkai bei šioje srityje pirmuosius žingsnius žengiantys naujokai turėtų suklusti – dabar specialią įrangą galima įsigyti kaip niekad pigiai! „Šviesos efektai lazeriai“ – tokį terminą suveskite populiariausioje internetinėje paieškoje „Google“. Ką rasite? Jums bus grąžinti rezultatai su pagrindinėmis renginių organizavimui skirtą įrangą prekiaujančiomis el. parduotuvėmis. Štai jose dabar kainos yra be galo mažos, o svarbiausia – jose jūs galite rasti bene didžiausią įrenginių pasirinkimą. Dabar tiek DJ‘ams, tiek klubų savininkams, tiek renginių organizatoriams siūloma apsvarstyti galimybę šviesos efektus bei įvairius lazerius tiesiog įsigyti, nes tokios įrangos nuomojimasis šiuo metu yra ganėtinai brangus. Įsigijus tokią įrangą, tikėtina, kad išlaidos akivaizdžiai sumažės su lyg pirmu mėnesiu.

Visi šviesos efektai, lazeriai bei kiti įrenginiai neturėtų būti užsakomi iš tokių vietų, apie kurias internete randama daug neigiamų atsiliepimų.

Faktas, kad niekas nenori dairytis į tokių pardavėjų pasiūlymus, apie kuriuos buvę pirkėjai kalba neigiamai. Tai gali paprasčiausiai atnešti nuostolius, jeigu viskas bus perkama iš nelabai kokybiška įranga prekiaujančių pardavėjų. Neretai kai kuriems pirkėjams pavyksta pataikyti ir ant aferistų, todėl šiuo metu siūloma vengti neaiškių vietų. Ypač vertėtų pasidomėti geriausius įvertinimus turinčiais prekiniais ženklais – bus daug paprasčiau pasirinkti pardavėją. Mat, jeigu kažkokioje el. parduotuvėje rastumėte itin pigius šviesos efektus, lazerius ar kažkokią kitą įrangą, tai nepamirškite, kad prekinis ženklas išduoda ir kokybę.

Įprastai mažas kainas nustato tie, kurie prekiauja nežinomų gamintojų prastos kokybės įrenginiais. Jeigu matote, kad jums bandoma įbrukti kažkokius šviesos efektus skleidžiančius įrenginius labai menkomis kainomis, tai pirmiau pasidomėkite kokie tai yra gaminiai ir kas juos jums siūlo. Blogą reputaciją turinčių pardavėjų reikia vengti – jie bandys jus apgauti arba įkiš jums nekokybiškus įrenginius. Visiems renginių vedėjams, ieškantiems kokybiškų lazerių ar kitų efektus skleidžiančių įrenginių, siūloma pasirinkti pradžioje minėtas elektronines parduotuves, kurios randamos per „Google“ paieškos sistemą.

Šviesos efektai, lazeriai, dūmų mašinos ir kiti įrenginiai internete visada parduodami mažesnėmis kainomis, todėl nenustebkite jas pamatę.

Visiems renginių organizatoriams bei kitiems norintiems įsigyti šią įrangą vertėtų žinoti, kad internete mažas kainas aptikti yra paprasta ir dėl to stebėtis gerais pasiūlymais nereikėtų. Matote, dabar elektroninėje erdvėje prekyba yra labai suintensyvėjusi, didėja konkurencija, todėl siekiant suvilioti naujus klientus, pardavėjai kariauja kainomis bei nuolaidomis. Tai reiškia, kad pigius lazerius ar kitus įrenginius įsigyti bus gana paprasta. Aišku, kalba eina ne apie kelis kartus mažesnes kainas.

Itin nemažas suma sutaupyti galima tais atvejais, jeigu internetu visą įrangą perkate iš to paties pardavėjo. Aiškiau kalbant, pasirinkę el. parduotuvę, kurioje galima rasti visų kategorijų įrenginius, būtinai viską rinkitės atidžiai ir nesidairydami į kitų pardavėjų pasiūlymus. Tokiu būdu jūs sutaupysite pinigų, nes nemaža tikimybė, kad bus pritaikyta išskirtinė nuolaida. Tokie įrenginiai nėra pigūs, todėl pasirinkę vieną el. parduotuvę, ir joje pateikę didelės vertės užsakymą, jūs tikrai pretenduojate į visai kitokias kainas. Ypač rekomenduojama iš anksto pasiteirauti kokios nuolaidos būtų taikomos išleidžiant tam tikrą sumą vieno užsakymo metu – internete pardavėjai yra labiau nuolaidūs.

Dainavimo pamokos gali būti puikia vieta naujoms pažintims

Dainavimo pamokosNorėdami, kad lankomos dainavimo pamokos būtų naudingesnės, jūs turite turėti pakankamai motyvacijos jas lankyti ir stengtis išmokti kuo daugiau naujų dalykų. Tačiau, jei pamokų metu jūs nuobodžiaujate arba jaučiate, kad nepritampate savo grupėje, jūs tikrai nenorėsite jų lankyti. Jūs galite neturėti įkvėpimo arba būti pernelyg drovūs. Jei esate labai drovus, galbūt nuspręsite pasirinkti individualius užsiėmimus su savo vokalo mokytoju.

Bet, jei jūs tikrai svajojate tapti tikru dainininku, suprasite, kad dainavimas yra socialinė veikla, kurios metu yra linksminama publika.

Grupinių dainavimo pamokų privalumai

Nors dainavimas vienumoje mokiniui suteikia daugybę naudos, tačiau yra keli ypatingi privalumai, būdingi mokymuisi dainuoti grupėje. Pavyzdžiui, mokydamiesi grupėje skatinate tarpusavio bendravimą ir ugdote drąsą. Būdamas mokiniu, turite žinoti, kad mokotės ne tik iš vokalo mokytojų, bet taip pat ir iš savo bendraklasių.

Tradiciškai, dainavimo pamokos būdavo siūlomos privačioje aplinkoje, nes įprastai skiriasi mokinių lygis ir poreikis mokantis naujas dainavimo technikas. Tačiau grupinės pamokos yra gera galimybė naujiems mokiniams įsisavinti dainavimo ir muzikos pagrindus. Vis dėlto, grupinės pamokos nėra skirtos vien tik naujokams. Net vidutinio lygio ir patyrę dainininkai gali išmokti ką nors nauja,  dalyvaudami grupiniuose užsiėmimuose. Vieni gali išmokti, kaip rūpintis balsu ar kaip kontroliuoti kvėpavimą. Tuo tarpu kiti – sudėtingesnių dainavimo technikų.

Grupinėse pamokose mokiniai taip pat išmoksta nebijoti publikos. Bendroje klasėje sustiprėja bendruomeniškumo atmosfera – mokiniai vieni kitus drąsina ir palaiko. Nors grupiniuose užsiėmimuose gali atsirasti konkurencija, tačiau tol, kol vokalo mokytojai išmano, kaip elgtis su savo mokiniais, konkurencija klasėje bus tik naudinga ir puikiai pasitarnaus visiems mokiniams.

Be to, profesionalūs dainininkai nedirba vieni. Grupinių užduočių dėka mokiniai gali praktikuotis ir išmokti bendrauti ir dirbti kolektyve.

Kodėl verta susidraugauti su klasės draugais

Jei jūsų klasėje vyraus harmoningi tarpusavio santykiai, tai puikiai padės siekti savo tikslo ir mokyti dainuoti. Turėdami draugų, klasėje jausitės kur kas geriau, tad pamokų lankymas taps puikiu laisvalaikio praleidimo būdu. Žinodami, kad turite, kas jus palaiko ir paskatina, labiau pasitikėsite savimi. Todėl susipažinti su kitais ir rasti draugų grupinių užsiėmimų metu tikrai verta. O jeigu jūs esate labiau intravertiška asmenybė, dainuoti galite mokytis ir individualiai.

Jei dainavimo pamokos padės rasti naujų draugų, atsiras ir daugiau galimybių tobulėti ar pristatyti savo talentą kitiems. Pavyzdžiui, jei turite draugų, kurie žino, kur jūs galite surengti pasirodymą su grupe ar duetu, galite tuo pasinaudoti reklamuodami savo sugebėjimus. Jūs taip pat galite dalintis patarimais apie dainavimą – ypač data, kai tarp jūsų pažengusių mokinių. Ir, pagaliau, kaip nuostabu jausti, kad turite draugų, su kuriais galite juoktis ir puikiai leisti laiką.