Ar sunku sukurti muzikinį klipą?

Jei esate muzikantas mėgėjas, turbūt jau turite įrašęs ne vieną dainą. Galbūt tą padarėte įrašų studijoje ir turite tikrai kokybišką įrašą? Puiku! Tačiau šiais laikais to neužtenka. Daugelis žmonių mėgstate leisti laiką vaizdo įrašų ir klipų svetainėse, taigi jiems rūpi ne tik garsas, bet ir vaizdas. Taigi, jums reikia muzikinio klipo.

        Klipų įgarsinimasJei turite tik garso įrašą, patalpintą kažkur interneto platybėse, jis nebus lengvai randamas. Tačiau turint įgarsintą klipą tokiose svetainėse kaip Youtube, turėsite daug didesnę tikimybę būti pastebėtas. Juk šioje svetainėje žmonės atranda daug dainų, apie kurias anksčiau nė nežinojo. Ir vien dėl to, kad čia jie praleidžia daugybę laiko per  dieną. Tad norėdami plėsti savo auditoriją, turėsite sukurti muzikinį klipą ir pasirūpinti kokybiškų klipo įgarsinimu, pavyzdžiui https://debesys.lt/ įrašų studijoje

        Ar tokia paslauga, kaip klipų įgarsinimas, yra brangi? Iš tiesų, vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą nėra. Tai priklauso nuo daugybės faktorių ir klipo trukmė yra tik vienas iš jų. Turėkite omenyje, kad jums reikės sumokėti ne tik už klipo įgarsinimą, bet ir už patį klipą ir jo rekvizitus. Na, nebent viską darysite pats, tuomet galite nemažai ir sutaupyti. Tačiau, dažnu atveju, prarasti kokybę.

Kaip sukurti klipą pigiau?

        Galbūt jūs nežadate sieti savo karjeros su muzika ir tiesiog norite tai daryti mėgėjiškai? Tuomet galima ir pataupyti kuriant klipą. Jei nenorite samdyti profesionalaus klipų montuotojo ir filmuotojo, galite paieškoti pradedančiųjų/mėgėjų, kurie mielai apsiims šiuo darbu už mažesnę kainą. Tokių žmonių rasti nesunkiai, paprastai jie buriasi įvairiose grupėse socialiniuose tinkluose. Jums tereikia įdėti pasiūlymą ir sutarti dėl kainos.

        Žinoma, jei klipų montavimas jums neatrodo baisus dalykas, galite tą padaryti ir patys. Tačiau be operatoriaus vis vien nepasieisite. Gal jis labai daug ir nekainuos, tačiau jis tikrai yra būtinas, norint padaryti bent kiek profesionaliai atrodantį muzikinį klipą.

        Na ir belieka toks dalykas kaip klipų įgarsinimas. Kokybiškam garsui nereikėtų taupyti ir čia geriausia būtų pasinaudoti įrašų studijų paslaugomis, tarp kurių rasite ir klipų įgarsinimą. Profesionalūs darbuotojai nesunkiai atliks įgarsinimo darbus ir galiausiai rezultate džiaugsitės puikiu rezultatu. Tiesa, šioje vietoje gal ir nepavyks sutaupyti, tačiau tai bus tikrai gera investicija į jūsų muzikinę karjerą ir savo muzikos bei klipų populiarinimą.