Kiek skirtingų rankinių kabo mano spintoje

Stilistai teigia, jog rankinės yra ne šiaip aksesuaras, o vienas svarbiausių ir labiausiai darančių įtaką tam kaip mergina atrodo ir kaip ji jaučiasi. O kadangi esant skirtingoms nuotaikoms ir veiksmų planams norisi ant peties užsimesti skirtingas rankines, jų prisikaupia gan nemažai. Tad nusprendžiau iškratyti spintą ir pasidalinti savo sukauptu gėriu. Tad kokios nuotaikos ir kokie gyvenimo vingiai paskatina pasirinkti vieną ar kitą rankinę.

rankineNesu tipinė mergina, kuri puse gyvenimo nešiojasi rankinėje, tad mano mylimiausia rankinė yra nedidukas, per petį permetamas rankinukas. Į tokį drasiai telpa piniginė, mobilusis, raktai bei mini kvepalų buteliukas(testeris) ekstra atvejams. Žiemą ten dar drąsiai telpa lūpų balzamas. O daugiau kaip ir nieko nereikia einant į parduotuvę ar išgerti kavos su drauge.

Visą gyvenimą sutalpinanti rankinė naudinga keliaujant pas draugę su nakvyne. Tam, kad elegantiško stiliaus nedarkytų sportinis krepšys, renkuosi didesnę rankinę į kurią telpa įprasti daiktai, plius naktinukai, dantų šepetėlis bei veido kremas. Esant reikalui į ją dar galima įtalpinti ir fotoaparatą.

Mėgstu keliauti arba tiesiog pasivaikščioti mieste ar parke. 20 km skersai nacionalinio parko? Be problemų! Tam reikia tik mano odinės kuprinytės, kurioje telpa fotoaparatas, delninukebuteliukas geriamo vandens bei šokoladinis batonėlis (čia tam, kad jei pasiklysčiau ir sutikčiau mešką, galėčiau užkrimsti ir turėčiau jėgų pabėgti). Kuprinės tipo rankinės vėl sugrįžo į madą, tokias rankines internetu jau galima įsigyti gerą pusmetį, o anksčiau reikėjo su žiburiu ieškoti. Tad su šia savo ištikima kelionių palydove jaučiuosi itin madinga.

Delninukė – nedažna viešnia mano rankose, bet bent kartą per ketvirtį tikrai praverčia. Dar per rankineuniversiteto išleistuves įsigijau juodą delninukę ir kolkas dėl to nesigailiu – klasikinė juoda tinka prie visko ir visada, tad visuomet jaučiuosi patogiai ir stilingai.

Tarp klasikinių juodų, tamsiai rudų rankinių savo vietą randa ir ryškių spalvų rankinės – geltona, žalia, raudona (taip taip, kaip Lietuvos vėliava), kurias mėgstu dėvėti vasaros metu, kuomet visa apranga spinduliuoja sodriomis ir ryškiomis spalvomis.