Viena moteris – šimtai veidų ir… skirtingi apatiniai

apatinis trikotažasMergina, žmona, darbuotoja, meilužė, motina, draugė, sportininkė ir dar šimtai vaidmenų, kurie kasdien tenka moteriai. Gyvenimas yra scena ir kiekvieną tą savo vaidmenį stengiamės atlikti tinkamai. Vienas iš esminių atributų padedančių įsijausti yra drabužiai – viršutiniai drabužiai, apatinis trikotažas, aksesuarai. Rečiausiai kalbama apie apatinį trikotažą ir jo vaidmenį įsikūnijant į skirtingus personažus, todėl apie jį šiame straipsnyje ir pakalbėsime.

Kasdieninis paprastumas namuose ir darbe

Kasdien nešiojamas apatinis trikotažas turi atitikti vieną esminį kriterijų – jis turi būti patogus. Arčiausiai kūno esantis ir dažniausiai vilkimas trikotažas neturi spausti, būti laisvas, pernelyg ankštas, netinkamos formos. Kuomet moteris jaučiasi su juo lyg ant sparnų, tuomet visi viršutiniai rūbai guls lengvai kaip plunksnelės ir moteris jausis puikiai.

Jokių apatinių!

Tokiu šūkiu mados tendencijas pristatantys dizaineriai nesako, jog turėtume gatvėmis vaikščioti nuogos. Tačiau vakarui pasipuošti suknele gilesne iškirpte ar labiau prigludusia suknele anksčiau būdavo iššūkis. Dabar pasirinkimas besiūlių, permatomų apatinių yra toks platus, jog tikrai galima apsirengti ir atrodyti taip, lyg po apačia nieko neturėtume. O kur dar idealiai atitaikytos kūno spalvos pėdkelnės, kurios net šalčiausią žiemą priverčia manyti, jog moteris nuogomis kojomis.

Sportas sveikata*

*Tačiau tik tuomet, kai sportuojama su tinkama sportine apranga ir sportui pritaikytu apatiniu trikotažu. Svarbiausia – liemenėlė, ji turi prilaikyti krūtinę sportuojant. Taip išvengiama skausmų, krūtinės raiščių patempimo ar tiesiog nemalonaus jausmo, kuomet krūtinė irgi „šokinėja“.

Meilužės uniforma

Kiekviena moteris savo garderobe turi ne tik kasdieninį, paprastą apatinį trikotažą, bet ir sportinį, šventišką (vykstant į svečius ar pas gydytoją) ir seksualų, skirtą tik savo vyriškio akims. Seksualus apatinis trikotažas sužadina jausmus, priverčia stipriau plakti širdį bei paįvairiną poros gyvenimą. Priklausomai nuo nuotaikos ir įpročių, moterys renkasi kelių spalvų apatinį trikotažą, o kiekviena spalva turi savo reikšmę. Pavyzdžiui, raudona – nevaldoma aistra, juoda – laisvę, norą išbandyti vis ką nors nauja, geltona – daugiau iniciatyvos perduodama vyrui.