Kokių veiksnių nevertėtų pamiršti kuriant būsto interjerą

Kiekvienas bent kartą esame lankęsi namuose, kurių interjeras buvo labai paprastas, ir lygiai taip pat bene visi esame matę puikiai suprojektuotus namus, kurių vidaus interjeras buvo tobulas. Ir nors tobulo interjero sąvoka yra diskutuotina, nes tai yra pakankamai individualu, vis dėlto kiekvienas jaučiame, kur yra teisingi, o kur prasti interjero sprendimai. Būtent todėl kuriant savo namų interjerą, reikėtų vadovautis bazinėmis taisyklėmis, o visa tai, kas turėtų būti savita – pasirinkti atsižvelgiant į savo išskirtinį skonį ir keliamus reikalavimus.

  • Pirmiausia prieš save reikėtų turėti tikslų būsto planą. Žinoma, galite planuoti ir vizualiai apžvelgdami kiekvieną kambarį, tačiau tai ne visuomet yra efektyvus pasirinkimas. Juolab, kad pro savo akis galime praleisti ne vieną svarbią interjero detalę. Tuo tarpu, kai visas namų erdves perteiksime ant popieriaus – galėsime lengviau nustatyti, ką ir kaip reikėtų pakeisti.
  • Tuomet ateis metas nustatyti, kurios namų erdvės jums yra pačios svarbiausios. Dažniausiai pirmuoju numeriu yra įvardijamas miegamojo kambarys, tuomet svetainė, virtuvė ir kt.
  • Žinodami, kurie kambariai jums yra svarbiausi, galėsite pradėti planuoti savo biudžetą. Puikiai suprantama, kad svarbiausioms namų erdvėms reikėtų skirti daugiau investicijų.
  • Paskirstę biudžetą, judėkite toliau – sudarykite reikiamų baldų ir kitų interjero detalių sąrašą, tarp jų gali būti: užuolaidos, knygų lentynos, paveikslai, sofos-lovos Vilniuje, krėslai, staliukai ir kt.
  • Labai svarbu, kad jūsų namų erdvės nebūtų perpildytos bereikalingomis interjero detalėmis ir labai dideliais baldais. Turbūt esate ne kartą girdėję posakį – „kas per daug – tas nesveika“. Tai puikiai tinka ir kalbant apie būsto interjero kūrimą. Jei nenorite, kad jūsų namai atrodytų pergrūsti ir siekiate, kad juose būtų pakankamai laisvos erdvės komfortiškai judėti, tuomet daug dėmesio skirkite baldų ir kitų detalių išdėstymui.
  • Be to, turite apgalvoti konkrečių baldų ir daiktų funkcionalumą. Savo namuose turite jaustis jaukiai ir patogiai. Jei juose esantys daiktai nebus funkcionalūs, vargu ar galėsite jais džiaugtis. Tačiau jei jūsų pasirinkimai bus apgalvoti, tuomet su ribotu daiktų kiekiu galėsite pasiekti geriausią rezultatą.