Laisvalaikis gamtoje su augintiniu

BiglisAugintiniai paprastai reikalauja daug dėmesio ir priežiūros ir nesvarbu ar tai būtų katė, šuo ar žiurkėnas. Todėl augintinio įsigijimas yra didžiulė atsakomybė ir apie tai reikia labai gerai pagalvoti. Naminio gyvūnėlio negalima tiesiog pamiršti ar kažkam atiduoti, kai neturite jam laiko, nes jūs tiesiog privalote rasti jam laiko, nes jam įsipareigojote. Jei įsigijote katę, ją reikės maitinti ir valyti jos reikalus. Jei turite šunį, jis norės bent du kartus per dieną išeiti į lauką atlikti reikalų ir palakstyti. Tačiau, kad ir kokie rūpesčiai jus užimtų turint augintinį, verta pripažinti, jog tie rūpesčiai to verti. Jei turite augintinį, greičiausiai norėsite su juo praleisti kuo daugiau laiko, kaip tik įmanoma. Dažnai tas neveikia, ypač turint katę ar žiurkėną, juk jų bet kur nesivedžiosite. Bet štai su šuniu yra gerokai paprasčiau. Ir nesvarbu ar tai mažas biglis ar didelis haskis. Šunį galima pasiimti ir pas draugus ir į keliones.

                  Šuo jums patiks jei mėgstate aktyvų poilsį gamtoje. Tokiu atveju ir šuniui jūs patiksite. Juk šuo yra aktyvus gyvūnas, kuris amžinai nori būti lauke, lakstyti, žaisti maudytis. Tad jei mėgstate atostogauti aktyviai, pavyzdžiui, plaukiant baidarėmis, jūsų šuo jums tik padėkos, kad pasiimsite jį kartu. Jam bus įdomu ne tik maudytis ir žaisti, bet ir stebėti pro šalį lekiančius vaizdus jums plaukiant. Taip pat, jei mėgstate pėsčiųjų žygius, jums nebūtina turėti daug draugų, jei turite šunį. Šuo bus puikus kelionės kompanionas, kuris jums niekada neįgris savo kalbomis ar nesąmonėmis. Be abejo, šuo gali būti puikus palydovas slidinėjant. Na jei tai nėra mažasis biglis. Jei turite vilkšunį ar haskį, jis netgi gali patempti jūsų slides, kad jums būtų lengviau! Ir tai ne išsigalvojimas, bet žmonių praktika.

                  Šuo yra geras draugas bėgiojant. Tiek jam tiek jums bus malonu kartu bėgioti. Šunys yra labai aktyvūs ir mėgsta daug žaisti, tad bėgiojimas jiems yra malonumas o ne prievarta, kaip kad gali būti šeimininkui. Dviračiu važinėti su šuniu gali būti kebliau, bet ir tai suderinti kai kurie šeimininkai puikiai sugeba. Tad jei užsiimate aktyviu laisvalaikiu gamtoje ir norite augintinio, rinkitės šuniuką ir jis tikrai jus pradžiugins įvairiose kelionėse.