Orkaičių paskirtis ir remontas

Mėgstate gaminti? Neįsivaizduojate nei vienos dienos, kuri prabėgtų bent valandai nepabuvus virtuvėje ir nepasigaminus sau ar savo šeimai, draugams ko nors gardaus? Tikriausiai naudojatės orkaite taip pat dažnai kaip kadaise šildėtės greitus užkandžius mikrobangų krosnelėje. Pyragai, mėsa, duona orkaitėje yra kepami nuolatos, o ką jau kalbėti apie mūsų tradicinį kugelį. Orkaitė yra būtinas daiktas namuose, o kaip ją išsirinkti tinkamai deja, ne visi žino.

orkaiciu-remontasŠiuo metu yra daugybė daugiafunkcinių, modernių orkaičių, kurių visų funkcijų kartais nėra net išbandę patyrę virtuvės šefai. Taigi, pirmiausia pakalbėkime apie konvekcijos rėžimą, kuris reiškia, jog tą momentą kai įdėsite maistą į orkaitę, karšto oro srovės pasiskirstys tolygiai ir maistas vienodai keps iš visų pusių. Rekomenduojama skardą dėti į viršutinius aukštus, tačiau tai daugiau galioja tiems, kas turi arba nori įsigyti šiek tiek senesnio modelio orkaitę.

Grilio funkcija yra taip pat be galo populiari ir svarbi, juk skaniau, kai maistas apskrunda tolygiai ir suteikia traškesio pyrago plutelei ar bet kokiam kitam patiekalui. Yra ir atskirų picos kepimo funkcijų, kurios leidžia didesnį kaitinimą iš apačios, o dėl to picos pagrindas būna traškus, o ingredientai ant picos apkepa geriau.

Kai kurios orkaitės turi tokią funkciją kaip automatinį maisto kepimo nustatymą. Jums tereikia įdėti patiekalą, rasti paieškoje paveikslėlį su jūsų kepamu patiekalu, pažymėti  kokį svorį įdėjote ir laukti. Visą kitą už jus atliks orkaitė. Ji iškeps patiekalą ir išsijungs pati.

Tiesa, kaip ir visos buitinės technikos, taip ir orkaitės gali sugesti. Viskas, ko jums reikia, tai žinoti kur yra vykdomas orkaičių remontas (Vilniausmeistrai.eu), pasiskambinti ir išsikviesti meistrą. Daug rūpesčių randant specialistus turėtų nekilti, o ir orkaitės genda pakankamai retai.

Apsvarstykite prieš pirkdami kokio tipo orkaitės norėsite, taip pat, kokio dizaino ir dydžio. Galbūt norėsite įmontuoti orkaitę, tokiu atveju ją reikės užsisakyti arba gerai žinoti išmatavimus ir rinktis ne vien pagal tai, kokia orkaitė jums patinka, bet ir pagal tai, kuri labiau tinka.