Tinkamiausios sekcijos pasirinkimas

SekcijosJei renkatės didelių gabaritų baldus, niekuomet neskubėkite. Tokiais atvejais labai svarbu tinkamai įvertinti kambario plotą. Pagalvokite apie laisvos erdvės panaudojimo galimybes ir galimą baldų išdėstymą, o visų svarbiausia – daug kartų apgalvokite, išmatuokite ir nuspręskite, kokio tipo baldai jūsų patalpoje tiks geriausiai. Tokiu atveju, vienu iš geriausių ir dažniausių pasirinkimų  gali būti sekcijos, nes jos leidžia optimaliai ir racionaliai išnaudoti kambario erdvę, padeda ją sutaupyti ir suteikia daug praktiškos erdvės susidėti įvairiems daiktams.

Toks baldas gali būti ypač didelių išmatavimų ir užimti beveik visą pasirinktą kambario sieną arba būti pritaikytas stovėti kambario kampe. Kita vertus, ne kiekvienas gyventojas nori turėti labai didelį baldą, kuris visiškai pakeistų kambario išvaizdą ir neabejotinai dominuotų, todėl galima išsirinkti ir kur kas mažesnius baldus, sudarytus iš paprastų ir nedaug vietos užimančių spintelių ir paviršių.

Į ką reikėtų atsižvelgti pirmiausia

Šiais laikais sekcijos pasižymi labai universaliais sprendimais, yra labai įvairių skirtingų stilių, formų ir spalvų, ir yra gaminamos iš įvairių medžiagų. Pastaruosius aspektus reikėtų labai atsakingai ir atidžiai apgalvoti ir įvertinti, jei norite įsigyti naują, modernų ir itin funkcionalų baldą. Tačiau dabar šiek tiek nukrypkime nuo aspektų, susijusių su dizainu, medžiagomis ir šių baldų dydžiu, ir pakalbėkime apie pačią pagrindinę tokio pirkinio dalį, tai yra vietą, kuri bus skirta jūsų televizoriui.

Baldas, apie kurį šnekame, yra gaminamas taip, kad jame užtektų vietos ir erdvės ne tik jūsų televizoriui, bet ir visai namų kino sistemai. Todėl, renkantis sekciją bene kiekvienu atveju pirmiausia yra atsižvelgiama į tai, ar joje yra pakankamai televizoriui skirtos vietos. Šio baldo dizainas neturėtų užgožti jūsų televizoriaus ar sudaryti įspūdį, kad jis yra per mažas. Priešingai, televizorių jis turėtų išryškinti ir pabrėžti kaip pagrindinį akcentą. Norėdami nesuklysti, atidžiai išmatuokite savo televizorių ir kambario sienas – tuomet žinosite, kokių išmatavimų sekciją pasirinkti.

Sekcijų dizainų įvairovė

Kadangi jau žinote kelis naudingus patarimus, kurie neleis jums suklysti, svarbu, kad pasirinktas sekcijos dizainas idealiai derėtų prie jūsų kambario interjero. Be abejo, jūs jau galite būti įsigiję kai kuriuos kambario baldus, todėl sekcijos, kurią pasirinksite, išvaizda turėtų juos atitikti. Galbūt teikiate pirmumą vienam ar kitam baldų gamintojui? Tokiu atveju galėsite lengviau suderinti skirtingos paskirties baldus. Jei jūsų namuose vyrauja klasikinis dizainas, tuomet pasirinkta sekcija neturėtų būti moderni (ir atvirkščiai). Viena yra neginčytina – šis baldas turės labai reikšmingos įtakos jūsų kambario atmosferai, todėl tinkamai išsirinkus, kambarys gali įgauti naujų teigiamų spalvų ir naują stilių.

Sekcijų dizainaiRinkdamiesi sekciją, netruksite pastebėti, kad jos yra gaminamos iš labai įvairių medžiagų ir būna skirtingų spalvų bei atspalvių. Galite įsigyti tokio dizaino sekciją, kuri bus itin modernios išvaizdos, pagaminta iš stiklo ir metalo detalių, arba solidžiai ir prabangiai atrodančią iš natūralaus medžio pagamintą baldą, kuris primins klasikinį laikotarpį. Kaip žinote, sekcijų įvairovė rinkoje yra labai didelė, todėl kiekvienas pirkėjas turi galimybę išsirinkti norimą baldą.

Paskutinis iš svarbiausių veiksnių, kurį turime aptarti, yra jūsų kambario plotas. Jei jūs norite įrengti mažesnio ploto kambarį, tuomet vertėtų paieškoti smulkesnės sekcijos tam, kad šis baldas neužgožtų viso kambario interjero. Kadangi šie baldai būna įvairių dydžių, be vargo išsirinksite jums tinkamiausią. Kita vertus, turint didelio ploto kambarį, kur kas naudingiau įsigyti sekciją, kuri užims didelę dalį kambario sienos.

Žinoma, kad sekcijos vietos, skirtos susidėti įvairiems daiktams – stalčiai,  uždaros ir atviros lentynos, spinta ir kt. – taip pat yra ne mažiau svarbus aspektas. Visus šiuos dalykus taip pat reikėtų kruopščiai įvertinti ir apskaičiuoti, jei norite, kad įsigytoje sekcijoje būtų pakankamai vietos sutalpinti jūsų turimiems daiktams. Kai kurios sekcijos turi labai daug įvairių stalčių ir lentynų, todėl yra labai patogios. Ką gi, rinkdamiesi šį baldą, nepamirškite, kad ir nedidelės detalės dažnai būna labai svarbios, todėl, prieš jį įsigydami, gerai apsvarstykite visus aukščiau išvardytus veiksnius ir galėsite be jokio vargo išsirinkti tai, ko jums reikia.