Kaip saugiai ir efektyviai supakuoti indus persikraustant

4

Supakuoti indus kelionei gali būti nelengva užduotis. Kaip viską sutalpinti ir nesudaužyti? Vadovaukitės šiais patarimais, kaip saugiai ir efektyviai supakuoti indus. Naudodamiesi kai kuriomis pakavimo priemonėmis ir skirdami laiko viskam sutvarkyti, galite išvengti sudaužytų indų ir rūpesčių kraustantis.

1. Atsikratykite visko, ko jums nereikia – Pirmas žingsnis siekiant efektyviai supakuoti daiktus – atsikratyti visko, ko jums nereikia. Tai apima daiktus, kurie yra sugadinti, pasenę arba kurių tiesiog nebenaudojate. Atsikratę šių daiktų, ne tik lengviau supakuosite, bet ir palengvinsite krovinį bei sutaupysite pinigų persikraustymo išlaidoms.

2. Susirinkite reikmenis – kai jau surūšiuosite daiktus, metas susirinkti pakavimo reikmenis. Jums reikės dėžių, lipnios juostos, burbulinės plėvelės ir kitų medžiagų, kad daiktai būtų saugiai supakuoti. Nemokamų dėžių dažnai galite rasti vietinėse parduotuvėse arba internete.

3. Ženklinkite dėžes – kai turėsite visas priemones, laikas pradėti pakuoti. Būtinai paženklinkite kiekvieną dėžę, nurodydami jos turinį ir kambarį, kuriame ji yra. Taip bus daug lengviau išpakuoti daiktus ir išvengsite jų sugadinimo.

4. Kruopščiai supakuokite trapius daiktus – kai pakuojate trapius daiktus, būtinai juos tvirtai suvyniokite į burbulinę plėvelę ar kitą medžiagą. Taip pat patartina šiuos daiktus dėti į mažesnes dėžes, kad būtų mažesnė tikimybė, jog jie bus sugadinti gabenant.

5. Neperpakuokite – svarbu neperpakuoti dėžių, nes dėl to jas gali būti sunku pervežti ir padidėti jų sugadinimo rizika. Kiekvienos dėžės viršuje būtinai palikite šiek tiek tuščios vietos, kad prireikus galėtumėte ją užpildyti paminkštinimo medžiaga.

6. Sandariai užklijuokite dėžes – supakavę kiekvieną dėžę, būtinai ją sandariai užklijuokite lipnia juosta. Tai padės išvengti daiktų pasislinkimo gabenimo metu ir sumažins jų sugadinimo riziką.

7. Kruopščiai sudėkite dėžes – kraudami dėžes į perkraustymo sunkvežimį, būtinai jas kruopščiai sudėkite. sunkesnes dėžes reikėtų dėti į apačią, o lengvesnes – į viršų. Būtinai pritvirtinkite dėžes diržais arba virvėmis, kad vežant jos nesusvyruotų.

Dėl šių patarimų pakuoti indus turėtų būti daug lengviau ir mažiau streso. Gerai pasiruošę ir skyrę laiko viską atlikti teisingai, galite išvengti bet kokios netvarkos ar streso persikraustymo dieną. Visų pirmiau išvardytų pakavimo priemonių galima įsigyti Paperseal, todėl gaukite viską, ko jums reikia, vienoje vietoje ir pasirūpinkite, kad persikraustymas nekeltų rūpesčių