Kokios yra geriausios buhalterinių paslaugų įmonės?

buhalterinių paslaugų įmonės

 

Pirmiausia pradėkime nuo to, kad apibrėšime, kas yra kokybė. Ką turi atlikti buhalterinių paslaugų įmonė? Aišku, pirmiausia, tai tvarkyti buhalterinius dokumentus. Pagrindas, kad nebūtų padaroma jokių klaidų skaičiuojant mokesčius ir dar svarbiau, kad laiku būtų pateikiami duomenis valstybinėms institucijoms. Taigi, kaip jau supratote, buhalterinių paslaugų įmonių darbas yra labai atsakingas. Kiekvienas specialistas turi tinkamai atlikti savo darbą. Jeigu visi darbai atliekami be klaidų, tai dar nereiškia, kad buhalterinių paslaugų įmonės yra geriausios. Jos tik atlikto, tai, ką privalo atlikti. Geriausios įmonės yra tos, kurios sugeba savo klientams pateikti itin kokybiškas paslaugas už tinkamą kainą, bei žinoma suteikti papildomas paslaugas. Tai gali būti elementarus auditas arba konsultacijos mokesčių klausimais. Aišku, jeigu jūsų įmonė maža, tuomet papildomos paslaugos gal ir jums nereikalingos, tačiau tos įmonės, kurios dirba tarptautinėje rinkoje nuolat atlieka įmonės auditą, kad žinotų realią padėtį. Tai pagelbėja ne tik valdant kompaniją, bet ir tokie duomenys reikalingi potencialiems investuotojams. Lietuvoje galima rasti ne vieną kompaniją, kuri skelbia, kad atlieka itin kokybiškas paslaugas, tačiau, kaip daugelis Lietuvos verslininkų žino, nereikėtų aklai pasitikėti skelbiama informacija. Geriausia visuomet duomenis patikrinti. Jeigu norite sužinoti, ar buhalterinių paslaugų įmonė teikia tikrai kokybiškas paslaugas, tai pasikalbėkite su jų klientais. Paprašykite, kad įmonė pateiktų bent dešimt klientų kontaktų. Paskambinkite jiems. Išsiaiškinkite kokia yra reali atliekamų paslaugų vertė. Tie vadovai, kurie nuolat tikriną informaciją, gali tikėtis nusipirkti aukštos kokybės paslaugas už tinkamą kainą.

Kada geriausia rinktis tokias įmones?

Kaip jau minėjome ne viena straipsnyje, tokios paslaugos, kaip buhalterinės apskaitos tvarkymas neturi sezoniškumo, tad panašios kainos išlieka ištisus metus. O tuo labiau kompanijos, kurios teikia kokybišką aptarnavimą visuomet siūlo gan nemažas kainas ir nelabai nori sumažinti kainas. Taip yra todėl, kad tikri rinkos profesionalai gerai supranta ir žino, kiek realiai yra rinkoje konkurentų ir kokiomis kainomis, bei kokias paslaugas jie teikia. Jeigu savo klientams galite pasiūlyti aukščiausio lygio aptarnavimą, tuomet ir jūsų įmonės kainodara nėra pati mažiausia.

Geriausias būdas patikrinti įmonės kompetenciją, tai užduoti sudėtingus klausimus. Jeigu dirbate tarptautinėje rinkoje, tuomet pasiteiraukite specialistų, kur yra mažiausi mokesčiai ar kaip turėtų būti tvarkoma buhalterija. Jeigu buhalterinės kompanijos specialistai gerai išmano savo darbą, tuomet jie išsamiai atsakys į klausimą. Aišku, gali būti taip, kad tokių klausimų nagrinėjimas yra mokamas, tačiau naudinga ir sumokėti už protingus atsakymus. Be to, jūs iš karto pamatysite, ar jūsų pasirinktos kompanijos specialistai gerai supranta ką jie daro.