Naudingiausi patarimai ruošiantis vestuvėms

vestuvesBe abejo, vestuvės visada laukiama šventė, kuri džiugina jūsų ne tik jaunuosius, bet ir svečius. Ne tiek svarbu, ar apie vestuves jau galvojote labai ilgai ar tai spontaniškai į jūsų gyvenimą įsiveržęs dalykas, bet kuriuo atveju, viską reikia tinkamai suplanuoti. Vestuvės gali būti labai originalios ir stilingos, tačiau taip pat gali būti turtingos savo tradicijomis ir pagarba senovei. Tik nuo jūsų norų priklauso, kokią vestuvių temą ar stilistiką pasirinksite.

Visų pirma, susiplanuokite savo vestuvių biudžetą – pagalvokite, kiek pinigėlių jums reikės, kad vestuvės atrodytų taip, kaip norite. Tokiu būdu, visada žinosite kiek kainuoja vestuvės. Be abejo, iš pradžių galima susimodeliuoti preliminarų biudžetą, o tuomet, kai jau rinksitės konkrečius darbus darbus ir tiekėjus, galėsite peržiūrėti, ar tik nereikėtų ko nors pakeisti.  Jei samdysite profesionalią vestuvių planuotoją, tada būtent ji pasirūpins, kad būtų laikomasi jūsų susikurto vestuvių biudžeto ir darys atitinkamus pakeitimus, jei matys, kad kažkam nelieka pinigų. Darbų sąrašas – tai antras dalykas, kurį tikrai reikėtų padaryti. Tada bus viskas kur kas aiškiau.

Reikia nepamiršti pasirūpinti bažnyčia, kad santuokos sakramentas galėtų jums būti atliktas patogiu laiku. Tam reikės pasikonsultuoti su jūsų norima bažnyčia ir jos kunigu. Nepamirškite, kad teks išklausyti ir atitinkamus kursus, taigi prisiruoškite pas kunigą kiek galima anksčiau. Taip pat, nuspręskite kada ir ar išvis eisite į santuokų rūmus. Viską būtina suplanuoti taip, jog nereikėtų ilgai laukti vakarinės dalies ir nei jūs, nei jūsų svečiai nenuobodžiautų.

Šventės vieta – dar vienas esminis dalykas. Jeigu ketinate tuoktis vasaros sezono metu, tuomet turite tikrai daug gražios gamtos pasirinkimų – Lietuvoje yra labai daug dvarų, vilų, sodybų, kurios yra idealiai pritaikytos šiai šventei. Vakarinės dalies šventimo vieta reikėtų pasirūpinti bent keletą pusę metų prieš, kadangi sodybos labai greitai rezervuojamos, ypač jeigu mes kalbame apie vasaros sezoną.

Vestuviniai žiedai, papuošimai, jaunųjų rūbai –  šventė neapsieis be šių dalykų. Būtinai išsirinkite jums patinkantį drabužį ir negailėkite pinigų gražiausiai šventei – svarbiausia tiesiog įtilpti į biudžetą. Taip pat, galite pasinaudoti profesionalaus stilisto paslaugomis.

Dar vienas svarbus patarimas – išsirinkite tik patikimą ir profesionalų fotografą, kuris galėtų įamžinti pačias džiugiausias akimirkas. Suprantama, jog nuo fotografo profesionalumo lygio priklausys ir jūsų prisiminimų ryškumas, tad rinkitės tik puikius atsiliepimus turintį fotografą. Kad su juo susipažinti ir suprasti jo darbo metodus, rekomenduojama pasidaryti poros fotosesiją likus bent porai mėnesių iki vestuvių. Tokiu būdu fotografas duos nemažai patarimų ir vestuvių dieną jausitės labiau atsipalaidavę bei užtikrinti savimi.