Patogiausias būdas nuvykti į Angliją

anglijaAnglija viena iš tų šalių, kur lietuvių darosi kone daugiau nei pačioje Lietuvoje. Tad natūralu, jog planuojant vykti trumpam ar ilgesniam laikui į šią emigrantų pamėgtą šalį, reikia gerai susiplanuoti įvairius kelionės aspektus. Pavyzdžiui, kokiu būdu nuvykti, kad būtų patogu, greita, pigu ir pan. Tad šiandien aptarsime patogiausią būdą emigrantams vykti į Angliją – mikriukus – bei palyginsime su kitais būdais.

Vykstant iš Lietuvos, faktiškai, turime dvi alternatyvas – oro keliai ir sausumos keliai. Tarp Lietuvos ir Anglijos oro uostų pradėjus kursuoti pigių avialinijų skrydžiams lietuviams atsivėrė visai kiti kelionių toliai. Šaunu, kuomet gali įsigyti skrydį vos už kelis eurus ir nesukti sau galvos. Skrydis greitas, o kaina džiugina – nuvykimas iki oro uosto neretai kainuoja daugiau nei pats skrydis. Tačiau kelionės lėktuvais tapo labiau trumpų savaitgalio kelionių transporto priemone, kadangi ilgesniam laikui ar vykstantiems pirmą kartą, persikraustantiems, norintiems įsikurti lėktuvas netinka – juo negalima nusivežti daug daiktų.

Būtent dėl to, kad lėktuvuose labai ribota vieta vežamiems daiktams, o kiekvienas papildomas kilogramas kainuoja, daug labiau apsimoka važiuoti sausumos keliais. Galima vykti savo automobiliu, tačiau kai žinia, kooperuojantis su kitais važiuojančiais gaunasi dar pigiau. Tačiau reikia dviejų vairuotojų, kad būtų galima važiuoti be ilgesnių sustojimų. Be to ne kiekviename lengvajame automobilyje telpa daug. Plius ką veikti su kairiapusiu vairu dešiapusiame Anglijos eisme? Todėl mikriukai į angliją ir tapo populiarūs – nereikia niekuo rūpintis – atvažiuoja į sutartą vietą, paima su visais daiktais, pristato į vietą ir viskas. Svarbiausia, jog kitaip nei lėktuve, gali vežtis ir naminius lašinukus ir vieną kitą buteliuką gaiviosios bei sunkių ar didelių daiktų, kurie iš kart pakeltų kelionės kainą keliaujant lėktuvu.

Taigi, apibendrinant, keleivių pervežimas į angliją mikriuku – vienas patogiausių būdų.