Baidarių nuoma gali tapti puikia laisvalaikio pramoga

Baidarių nuoma

Jei įvairias laisvalaikio pramogas siūlančių bendrovių specialistų paklaustumėte, kokios pramogos pastaraisiais metais yra pačios populiariausios, bene visuomet sulauktumėte tokio paties atsakymo – tai yra baidarės. Jei mėgstate vaikščioti Neries pakrante Vilniuje, tuomet nėra ko abejoti, kad jau seniai spėjote pastebėti, kiek daug baidarininkų praplaukia jums pro šalį. Tai tik dar kartą įrodo, kokio didelio susidomėjimo sulaukia ši laisvalaikio pramoga. Taigi, jei ir jūs ruošiatės smagiai išvykai ir plaukimui baidarėmis, jums tikrai nėra būtina įsigyti brangiai kainuojančias baidares – vietoje to galite pasinaudoti baidarių nuoma. Todėl pateiksime jums keletą naudingų patarimų, padėsiančių jūsų būsimai kelionei pasirinkta upe.

  • Visuomet patariama į kelionę upe leistis kartu su savo draugais ar šeima. Galima rinktis baidares, kuriose yra viena arba dvi vietos, todėl pasirinkus dvivietę baidarę, plaukti galėsite dar smagiau. Kuo daugiau žmonių, tuo daugiau pramogų ir nepamirštamų įspūdžių, todėl pasistenkite savo artimiausius žmones suburti draugėn.
  • Pasirinkite jums tinkamiausią maršrutą. Jei neturite pernelyg daug laiko, tuomet suprantama, kad galite rinktis trumpesnį maršrutą, kurį įveiksite vos per pusdienį ar dar greičiau. Tuo tarpu, jei jus domina ilgiau trunkančios pramogos, galite pasirinkti ir daugiau nei 55 kilometrus besitęsiantį maršrutą. Tokiu atveju upėmis teks plaukti dvi arba tris dienas.
  • Žinoma, visuomet pravartu iš anksto apgalvoti, kaip leisite savo kelionę. Tai reiškia, kad nuspręskite, kuriose vietose sustosite, įkursite stovyklavietę, užkąsite ir pailsėsite. Taip pat nustatykite vietas, kuriose norėsite pernakvoti. Toks planavimas yra labai svarbus, jei norite, kad jūsų kelionė būtų sklandi ir be jokių rūpesčių.
  • Taip pat reikėtų pasirūpinti ir daiktais, kurių jums gali prireikti kelionėje. Jei nežinote, ką vertėtų pasiimti su savimi, prieš išsiruošiant į kelionę, nepraleiskite progos pasinaudoti internetu ir paieškoti baidarėmis plaukti mėgstančių žmonių patarimų, kurie padės atsakyti į daugelį jums kylančių klausimų. Jei tokios informacijos jums rasti nepavyks, tuomet paprasčiausia būtų susisiekti su pasirinktais baidarių nuomos paslaugų teikėjais ir pasidomėti, kas plaukiant baidarėmis yra svarbiausia ir ko nereikėtų pamiršti.