Būsima kelionė ir jai svarbios detalės

Lagaminai

Kelionės turi būti ne tik labai smagios ir atpalaiduojančios, tačiau ir komfortiškos bei praktiškos. Jei jūsų kelionės nesudarys pastarieji du elementai, tuo vargu ar galėsite pasiekti puikių rezultatų. Trumpiau tariant, tokiu atveju jums gali tekti susidurti su įvairiais nepatogumais. Todėl pateiksime jums kelis naudingus patarimus, palengvinsiančius jūsų būsimą kelionę.

  • Vežkitės mažiau. Puikiai suprantama, kad į tolimą kelionę galite norėti pasiimti pusę savo gyvenimo. Tai daugelio žmonių įprotis. Tačiau, tai nėra praktiška. Todėl lagaminai neturėtų apsunkinti jūsų kelionės. Su savimi pasiimkite mažiau, tačiau kiekvieną daiktą, kurį dėsite į savo lagaminą labai gerai įvertinkite ir apgalvokite ar jo jums tikrai reikės. Praktika rodo, kad ne vieną kartą pagalvojus apie konkretų daiktą, dažniau nusprendžiama jo su savimi neimti. Todėl tokie sprendimai padeda sumažinti jūsų kelionės lagamino svorį.
  • Kelionių gidą palikite namuose. Įdomu, kodėl? Neretai kelionių gidai riboja mūsų sprendimus ir visą kelionę įstato į labai griežtus rėmus. Tuo tarpu, jei keliaujame nesivadovaudami tokio pobūdžio kelioninėmis knygomis, kelionėje patiriame kur kas daugiau nuotykių.
  • Pasirūpinkite tinkama avalyne. Dažniausiai keliaudami labai daug vaikštome pėsčiomis. Žinoma, šiuo atveju kalbame apie pažintines keliones, o ne gulėjimą prie baseino ar jūros. Jei aplankę užsienio šalį norite joje pamatyti daugybę įvairių lankytinų turistinių objektų, tuomet jums neabejotinai teks gerokai daugiau vaikščioti, o tai reiškia, kad turite iš anksto pasirūpinti labai patogia ir kokybiška avalyne.
  • Apgalvokite transportą. Jei norėsite aplankyti daug skirtingų vietų, kartais viešasis transportas nebūna pati geriausia išeitis. Tuo tarpu, jei išsinuomosite automobilį – daugelį užsienio šalies vietų galite aplankyti kur kas greičiau ir paprasčiau.
  • Turėkite papildomų lėšų. Net jei neplanuojate savo kelionėje išleisti labai daug pinigų, visuomet pravartu su savimi turėti daugiau lėšų – rekomenduojama grynaisiais pinigais. Tai leis išvengti įvairių galimų nepatogumų, nuo kurių nesame apsaugoti kelionėse.
  • Neišlaidaukite ten, kur to daryti neverta. Turbūt ne kartą kelionėje esate įsigiję suvenyrų, kurie iš tikrųjų buvo visiškai nepraktiški, todėl nedarykite tokios klaidos ir nepirkite to, ko jums ar jūsų artimiesiems niekada neprireiks.