Kodėl verta atostogauti Kanarų salose

               Kanarų salos   Kanarų salos yra itin populiarios tarp Europos turistų, kuriems atsibodo Europos šalys ir kurie nori pamatyti kažką kitokio, šiek tiek egzotikos. Nenuostabu, kad Kanarų salos, nors ir priklausančios Ispanijai, tačiau gerokai išsiskiria iš visos Europos savo gamta, kuri buvo suformuota toli nuo Europos ir Afrikos krantų. Šios salos yra vulkaninės kilmės ir vulkanizmas čia stebima dar iki šių dienų. Būtent vulkanizmo procesai ir suformavo šio salyno unikalius kraštovaizdžius ir gamtos paminklus, kurių nepamatysite Europoje. Tokia sala kaip Tenerifė ar Lanzarotė tikrai vertos būti pamatytos bent kartą gyvenime. Ypač jei keliaujate tik po Europą ir nekeliate kojos į kitus žemynus.

                  Magmos ir žemės drebėjimų suformuotas salų kraštovaizdis yra išties ypatingas. Salose gausu olų, tiek požeminių, tiek povandeninių, o kai kurios dar nėra visiškai ištirtos ir gali atverti mokslui dar daugiau paslapčių ar net patekti į rekordų knygas, kaip ilgiausi urvai. Lanzarotės saloje galima pamatyti vietą, kur vanduo atsimuša į ypatingai suformuotas uolas ir šioje vietoje atrodo, kad tas vanduo verda. Tai išties įspūdingas vaizdas, kurį kasmet pamato milijonai žmonių. Na o jei norite iš tiesų išsivirti vandens, tam nereikia nė elektros ar ugnies. Kai kuriose salos vietos magma yra taip arti paviršiaus, kad vos kelių metrų gylyje temperatūra siekia šimtus laipsnių. Ant žemės paviršiuje atsivėrusių angų net yra gaminamas maistas ir žmonės kviečiama jo paragauti.

                  Ne ką mažiau įspūdinga ir Tenerifės sala, kurią puošia didžiulis Teidės ugnikalnis, taip pat itin lankomas turistų iš viso pasaulio. Užkopti į šį ugnikalnį galima savo kojomis arba pasinaudojant keltuvu. Verta žinoti, jog viršūnėje bus gana vėsu, todėl būtina pasiimti megztinį. Tačiau nepamirškite ir apsaugos nuo saulės, nes ji čia išties kepina, ypatingai vasaros metu.

                  Galite būti tikri, jog Kanarų salos patiks visiems čia apsilankiusiems. Net jei jums ir nerūpi gamta ar ugnikalniai, čia galiam apsilankyti ir žiemą, nes šios salos yra netoli pusiaujo, tad temperatūra nenukrinta žemai. Sausio mėnesį čia galima mėgautis saule ir vartytis nuo šono ant šono paplūdimiuose. Verta žinoti, kad didelis salų populiarumas lemia ir tai, jog čia gausu viešbučių, siūlančių savo paslaugas. Būtina prisiminti, jog šiuose viešbučiuose vietą rezervuoti patartina iš anksto. Ypač sezono metu. Kanarų salos yra tokios populiarios, kad nakvynę gauti gali būti išties sunku. Tas pats galioja ir kai kurioms pramogoms, kurias taip pat būtina rezervuoti iš anksto, nes kitaip galite labai nusivilti. Jei nusprendėte keliauti į šį salyną, pasirinkite jums labiausiai tinkantį laiką pagal čia vyraujančius orus, mat vasara čia atostogauti gali būti ir per karšta. Iš anksto pasirūpinkite viešbučiais, pramogomis, lėktuvo bilietais ir turėsite tikrai puikias atostogas.