Registracijos adresas nėra vienintelis rūpestis

Norite steigti savo įmonę? Nežinote nuo ko reikėtų pradėti? Nenusiminkite, nes su tokiomis problemomis susiduria bene kiekvienas pradedantis verslininkas. Kai kurie žmonės visus įmonės steigimo darbus nusprendžia patikėti įvairioms juridines paslaugas teikiančioms įmonėms. Tačiau yra ir tokių, kurie nenori investuoti daug lėšų į įmonės steigimą, todėl visus steigimo reikalus stengiasi sutvarkyti patys. Žinoma, dažnai registracijos adresas tampa problema, kurios sprendimą aptarsime šiame straipsnyje.

Domenu gaudymasJei dar nepradėjote įmonės steigimo procedūrų, jums gali kilti klausimas, kodėl tai neretai būna problema. Atsakant į klausimą, tereikia savęs paklausti, ar daug naujų verslininkų turi nekilnojamąjį turtą? Turbūt akivaizdu, kad ypač jauni verslininkai tokio turto neturi ir negali sau leisti jo įsigyti, todėl neturi adreso, kurį būtų galima panaudoti, registruojant įmonę. Tokią problemą išsprendžia įmonės, siūlančios adreso nuomos paslaugas. Tačiau stabtelkime ir pagalvokite, ką daryti, jei jūs dar neturite jūsų naujajai įmonei tinkančio internetinio adreso? Atsakymas paprastas – šiam tikslui pasitarnauja domenų gaudymas.

Nieko keista, jei dabar suglumote sužinoję, kad registracijos adresas gali būti ne vienintelis jūsų rūpestis. Kai kurie žmonės apie minėtas paslaugas nėra girdėję, tačiau jei neturite internetinio adreso arba dar kitaip vadinamo domeno, šiomis paslaugomis pasinaudoti tikrai verta. Pavyzdžiui, jūs steigiate įmonę ir esate sugalvoję jai pavadinimą. Tikėtina, kad norėsite užregistruoti ir internetinį adresą. Tačiau kartais nutinka taip, kad pasirinktas adresas yra patekęs į karantiną, t.y. jam nustatytas laikotarpis, kuriam pasibaigus, adresą gali užregistruoti kiekvienas norintis.

Tai reiškia, kad didėja rizika, jog norimą adresą anksčiau už jus užregistruos kas nors kitas. Tai tikrai nemaloni situacija, jei jau esate įregistravę įmonės pavadinimą. Patiems užregistruoti karantine buvusį paklausų internetinį adresą gali būti sudėtinga, nes jį užregistruoti gali pretenduoti ne vienas ir ne du žmonės. Tokiu atveju domenų gaudymas akivaizdžiai padidina tikimybę įsigyti norimą internetinį adresą.

Negalvokite, kad tai atims iš jūsų daug brangaus laiko. Visu tuo pasirūpina tokias paslaugas teikiančios įmonės atstovai. Jums tereikia sumokėti taikomą mokestį ir sulaukti, kol adresas bus užregistruotas. Viskas labai paprasta ir skaidru. Nereikia kvaršinti sau galvos baiminantis, kad neturėsite su jūsų įmonės pavadinimu susijusio adreso. Taigi, kai registracijos adresas tampa aiškus ir kai gaunamas pasirinktas internetinis adresas, galite nusiraminti, nes pati sudėtingiausia šio proceso dalis jau yra įveikta.

Jei visus šiuos klausimus dar įmonės steigimo pradžioje patikite už tai atsakingoms įmonėms, savo verslą oficialiai galite pradėti vystyti akimirksniu. Akivaizdu, kad tinkamos ir aktualios informacijos žinojimas visuomet taupo žmonių laiką ir pinigus. Todėl jau dabar pasidomėkite, kur yra siūlomas domenų gaudymas bei įmonės registravimui skirto adreso nuomos paslaugos.